5 компонентів інтер'єру ідеальної кухні

5 компонентів інтер'єру ідеальної кухні

Кухня – це найважливіша частина квартири для кожної господині. Саме там створюються кулінарні шедеври, проводяться сімейні вечори, виходять душевні розмови. Однак, на жаль, далеко не всі жінки можуть похвалитися гарною та зручною кухнею. Часто буває так, що там тісно і незатишно через невеликі габарити приміщення, незручне планування, старі меблі, захаращеність…

Адже все може бути інакше ... Кухня може стати улюбленим місцем в будинку, де завжди готуватиме і проводитиме час. Тому якщо ви не хочете залишати все в колишньому стані, знайдіть час та засоби, щоб повністю її оновити! А ми вам у цьому допоможемо – як словом, так і ділом.

Ідеальна кухня – це можливо! Візьміть до уваги 5 компонентів, які допоможуть створити сучасний та зручний дизайн без зайвих витрат.

1. Колірна гама

Колірне рішення задає загальний тон приміщенню та створює особливу атмосферу. Останнім часом у моді спокійні тони: білий, молочний, темно-сірий, чорний та подібні. Вони відмінно комбінуються між собою, створюючи контрастне і водночас гармонійне поєднання.

Часто для кухонь вибирають світлі тони, а за допомогою темних елементів розставляють акценти. Рекомендується поєднувати не більше 2-3 основних кольорів. Вдалий приклад оформлення сучасної кухні можна побачити на фото.

2. Правильний робочий трикутник

Для того, щоб готувати було зручніше, слід ще на етапі планування об'єднати 3 основні елементи кухні - миття, обробний стіл та плиту (варильну поверхню). У деяких варіаціях одним із елементів такого трикутника є холодильник. Однак перший варіант, на наш погляд, логічніше: витягнув із холодильника всі продукти, помив, очистив/нарізав/натер і на вогонь. Якщо ж ці елементи розташовані далеко один від одного, ви багато крутитися і швидко втомлюватися.

3. Системи зберігання

Коли ви заходите до когось на кухню, найчастіше ви побачите все кухонне начиння. На столі, на полицях, на підвіконні та інших місцях лежать різні предмети, які (відверто кажучи) лише псують інтер'єр приміщення. Банки з крупами, рушники, посуд, столові прилади, ємності з сипучими та багато іншого, що лежить на увазі, можна сховати у спеціально відведених для цього місцях.

Це складно зробити, якщо у вас стандартні меблі, проте роблячи кухню на замовлення, ви можете заздалегідь про це подбати. Сучасні дизайнери пропонують красиві та функціональні меблі з висувними механізмами та різними пристосуваннями для розумної організації простору.

4. Вбудована техніка

Більшість господарок змушені тіснитися в маленьких кухнях. І навіть якщо місця вистачає, краще залишити його вільним, аніж змусити непотрібними предметами. Вбудована техніка відмінно вирішує проблему економії простору та допомагає зберегти мінімальний стиль приміщення. Меблі з вбудованою технікою виглядають стильно і сучасно, але для цього її необхідно робити на замовлення (щоб врахувати кількість приладів, що вбудовуються, їх габарити і т.д.).

5. Висвітлення

Планування, кольори, меблі ... Все це важливо і слід врахувати при проектуванні кухні, проте багато людей не надають належного значення питанню освітлення. Адже саме воно допомагає створити особливу атмосферу в будь-якому приміщенні. Вже давно минули ті часи, коли на кухні була одна лампочка та один вмикач. Ви можете легко та недорого встановити декілька джерел світла: основний та додаткові (наприклад, над обробним столом та над барною стійкою). Так вам не потрібно буде включати основне світло, якщо ви просто хочете нарізати фрукти чи попити чай із подругою.

За потреби, професійний дизайнер компанії "Н-проджект" розробить для вас проект вашої майбутньої кухні, про яку ви завжди мріяли. Уточнюйте деталі за телефоном +38 (063) 016-31-11 або +38 (096) 722-04-77.