Дитяча кімната для двох дівчаток

Дитяча кімната для двох дівчаток

Планування дитячої – це непросте завдання, до того ж якщо це дитяча кімната для двох дівчаток. Необхідно враховувати різницю вікових груп та їх індивідуальні уподобання, спробувати надати кожній дочці трошки власного місця, обміркувати концепцію збереження предметів, обладнати навчальну та ігрову площу.

Зонування

Слід брати до уваги ті обставини, що дитяча кімната для двох дівчаток поєднуватиме в собі ігрову, місце для роботи, сну та розваг, отже, принципово правильно визначити ключові зони.

  1. Спальна область повинна бути зручною і максимально безпечною. Вважають за краще ніжні м'які тони в оформленні, розсіяне освітлення, недоступність розеток, різних електропристроїв і протягів поблизу ліжка двох дітей.
  2. Ігрова область передбачає наявність безперешкодного місця безпосередньо для ігор і наявність різних шафок, стелажів і кошиків для зберігання іграшок, спортивних пристроїв і технічних приладів.
  3. Робоча область повинна сприяти формуванню психологічних та емоційних сторін персони та збільшувати функціональність. Яскраве освітлення, персональний робочий стіл, зона для збереження письмових пристроїв та книжок – це ключові запити цієї зони.

Масштаб та модель кімнати

Формат будівлі становить значну значущість у його оформленні. Значна квадратна кімнатка або маленька прямокутна, - кожна вимагає індивідуального підходу і точного проектування напередодні меблювання.

Особливо цей підхід властивий при розміщенні спальні в мансарді, що не має чіткої комплекції. У зв'язку з цим необхідно попередньо розглянути фото кімнати для дівчат, обговорити їхні побажання та переваги.

Освітлення в інтер'єрі дитячої для дівчаток

Природне освітлення дуже важливе для відмінного емоційного стану. Внаслідок цього, при облаштуванні дизайну дитячої для двох дітей постарайтеся розміщувати гарнітуру так, щоб у приміщенні не було темних місць. Особливо рівномірно розташувати робочі поверхні, щоб вони були однаковою мірою добре освітлені світлом від віконця.

Що стосується штучного висвітлення, то тут функціонують типові принципи. У кімнаті має бути досить світло для ігор, творчості та навчання. Обов'язково поставте допоміжні світильники в функціональних місцях.

Індивідуальний простір

Коли дві дівчинки різного віку проживають в одній дитячій кімнатці, це їх дуже ріднить. Найменша набуває чудового шансу навчатися у старшої, набувати нових навичок. Але навіть у невеликих кімнатах у дитини має бути місце для усамітнення. Його можна забезпечити різними способами. Відмінно підійдуть ширми, фіранки, балдахіни та перегородки.

Підбір тону для оформлення кімнати для двох

Дитяча кімната для двох дівчаток повинна володіти нейтральною кольоровою гамою, оскільки дуже яскраві кольори стомлюють і псують очі. Правильніше підібрати пастельні кольори для дизайну дитячих кімнат.

При обробці стін світлими тонами можна додати контрастність за допомогою кольорового декору вікон, використовуючи барвисті фіранки з малюнком. Подібний висновок можна використовувати для килимового покриття і текстильного декору ліжок дівчат.