Двері - важливий атрибут шафи купе

Двері - важливий атрибут шафи купе

Безперечно, двері – один із головних елементів шафи-купе. Вони виготовляються як у комплекті із шафою, так і додатково. Розсувні двері стали застосовуватися для шаф не лише завдяки економії простору, а й завдяки величезним можливостям декору, що відкриваються перед дизайнерами.

     З першого погляду на шафу-купе в будь-якій кімнаті і не скажеш, що за ним може зберігатись така величезна кількість речей. Це і є його особливість - почуття легкості, на відміну від великих гардеробів та меблевих стін. Завдяки безмежності в декорі дверей шафи-купе цей предмет меблів, навіть дуже великих розмірів, можна легко вписати в будь-який інтер'єр.

     Полотно з декоративними елементами закріплюється на сталевій чи алюмінієвій рамі. Роликові механізми, які розташовані на рамі, сприяють руху по напрямних, прикріплених на дні та кришці шафи. За бажанням додатково можна обладнати раму амортизаційною стрічкою, буферною щіткою, стопорами та іншими елементами. Всі вони роблять пересування дверей шафи-купе м'якшим, фіксують її та оберігають внутрішню частину шафи від пилу.

     Кожен із матеріалів дверей має безліч різних варіантів декору:

  • акриловий пластик у неймовірній широкій кольоровій гамі;
  • скло матове або кольорове, зі всілякою обробкою;
  • дзеркальна поверхня;
  • дзеркальна поверхня та візерунки на ній;
  • ДСП, що ламінує під будь-який вид дерева;
  • штучна шкіра;
  • ротанг;
  • бамбук.

     Нерідко різні матеріали комбінують в одній шафі-купе, щоб зробити простір гармонійнішим.

Сучасні технології обробки скла та дзеркал дозволяють створювати неймовірні витвори мистецтва. До того ж, такі малюнки ніколи не змиються та не зітруться з поверхні. Такі візерунки здатні вражати своєю унікальністю, створювати сприятливий настрій та підкреслювати загальну концепцію інтер'єру. Поряд із малюнками на склі та дзеркалах йде фотодрук. Вона здатна урізноманітнити будь-яку кімнату оригінальними зображеннями.

     Акриловий пластик також досить часто застосовується як матеріал дверей шаф-купе. Яскраві кольори притягують і зупиняють погляд, а технічні характеристики обіцяють довгі терміни служби, без будь-яких змін кольору, форми, поверхні. Любителям класичного інтер'єру до душі прийде ДСП ламіноване під натуральне дерево, а також плетений ротанг. Природні матеріали, як і їх імітація здатні додати обстановці теплоти і затишку.