Двосторонні меблі на кухні

Двосторонні меблі на кухні

Дизайн інтер'єру кухні – одне з найважливіших завдань для її власників, адже саме тут ми проводимо багато часу. Деякі люди, роблячи перепланування кухні, не наважуються зробити її відкритим, навіть якщо об'єднання приміщення з вітальнею стане для них чудовим рішенням. Все тому, що ніхто не хоче виставляти брудний посуд, готувати в присутності інших людей і т.д. Причин може бути багато.

Однак не поспішайте закривати кухню стінами – існують і альтернативні варіанти. Сучасна тенденція – двостороння кухня. Вона є конструкцією, одна частина якої розташовується вздовж стіни, а інша - поруч, паралельно до неї, служачи практичною і естетичною перегородкою. З одного боку (внутрішніх) меблі служать практичним чином для зберігання кухонного начиння, самого процесу приготування, а з іншого (зовнішнього) - естетично, закриваючи кухонну частину.

Головна особливість двосторонніх меблів у її функціональності: вони встановлюються на межі двох приміщень або зон, обслуговуючи одночасно кожне з них. Такий варіант підходить як для організації інтер'єру маленької кухні, так і великогабаритної.

Які меблі вибрати?

Острівна

Острівні кухні чудово підходять для двосторонніх кухонь. Так, з внутрішньої сторони можуть розміститися такі елементи, які краще не виставляти напоказ: кухонна плита, холодильник, раковина, різноманітні шафки для зберігання посуду та інших речей. Інша лінія може межувати з вітальнею, з боку якої можуть розміщуватися шафки або полиці, на яких доречно зберігатиме сувеніри, книги, колекцію дисків або гарні посудні набори.

Цікавим рішенням може стати установка двосторонньої шафи як перегородка. Головна його перевага в тому, що розміщений у ньому посуд можна виймати з іншого боку.

Також можна поставити стільницю або кухонний блок із двостороннім доступом. Його можна використовувати для приготування їжі з одного боку і як барну стійку - з іншого.

Нейтральна

До цього типу меблів належать багатофункціональні двосторонні елементи, які мають різні закриті шафки без ручок. Відмінне рішення для любителів мінімалізму та чітких геометричних форм в інтер'єрі.

Щоб такі меблі не створювали відчуття “ваги”, можна їх підняти над столом за допомогою цоколя з відмітного від меблів матеріалу (наприклад, поєднуючи дерево та сталь). Створивши такий "подіум", ви візуально відокремите меблеву "брилу" від поверхні підлоги.

Скляна

Дуже незвичайне та стильне рішення – використовувати у двосторонніх меблів скло для візуального з'єднання кухонного приміщення з тією ж вітальнею. Якщо ж ви хочете навпаки використовувати деякі елементи кухні для її відокремлення від прилеглого приміщення, краще вибрати меблі з матовим склом або зовсім без нього.

Оригінальна

  Використання багатофункціональних меблів є своєрідним просторовим елементом. Деякими меблевими елементами можна наголосити на організації приміщення або створити незвичайне планування. Оригінальні меблі акцентують увагу на окремих елементах, як правило, через комбінацію двох або декількох колірних рішень з акцентом на більш яскравий.

Висновок

Популярність двосторонніх меблів для кухні цілком виправдана, адже такі меблеві конструкції вирішують відразу кілька завдань - служать робочою частиною з боку кухні та естетичної або практичної з боку кімнати. Крім того, це чудовий варіант зонування приміщення. За дизайн-проектом та виготовленням такого та інших типів кухні ви можете звернутися до компанії “Н-проджект” у Житомирі та Києві, а також переглянути фото виконаних нами проектів у розділі “Кухні”.