Інтер'єр кухні в стилі ретро

Інтер'єр кухні в стилі ретро

Інтер'єр кухні у стилі ретро – комбінація найпопулярніших стилів 20 століття. Неможливо однозначно назвати конкретний стиль "стилем ретро", тому що він охоплює великий час. У кожної людини в пам'яті спливає “свій” період 50-ті, сміливі в палітрі кольорів 70-ті, 80-ті. Саме слово ретро перекладається як – погляд назад.

Є три правила дизайну кузні у стилі ретро:

1. Не використовуйте старі предмети, необхідно новим предметам надати елементи старовини або використовувати стилізовані речі для декору.

2. Побутова техніка не повинна бути на увазі, для цього необхідно використовувати вбудовану заховану за фасадом.

3. І найголовніше аксесуари - вони можуть бути з ринку або знайдені в коморі у бабусі або дизайнерські зі спеціального магазину, це все залежить від вас і вашого бажання та смаку.

Кухня в стилі ретро - велике приміщення з меблями з натурального дерева, кухонною плитою, що виділяється, і великим столом з масивного дерева по центру кухні. Родзинкою інтер'єру є антикварні речі або самостійно зістарені предмети. При цьому інтер'єр можна розбавити яскравими кольорами, поєднуючи жовтий з бірюзовим, використовувати різний химерний гарнітур. Основною квітковою палітрою є різні світлі тони із елементами деревини. Стеля натяжна або підвісна, підлога паркет, кахель або лінолеум. Розвішані на стінах ретро кухні фото, плакати, афіші гармонійно виглядають у цьому стилі, старовинні картини. На вікнах повісити тканини, по центру кухні на стелі розмістити масивну люстру, по кухні розмістити в необхідних місцях світильники та свічники.

Прикрасити кухню в ретро стилі можна бляшанками або зробити з них композицію, на стінах кухні розвісити ретро фото зі знаменитостями того часу, прикраса не повинна бути дорогою, а зробленою своїми руками.

Кухні в стилі ретро за періодами:

Важкі 40-ті. Через руйнівну війну, мода прийшла до нас за океан. У зв'язку з тяжкістю тих часів, у дизайні використовувалися яскраві, радісні фарби з додаванням елементів із нержавіючої сталі. На стінах використовувалася світла палітра, біла стеля з люстрою, підлога паркет, кахель, лінолеум (без ламінату, на той час його не існувало). Яскравий кухонний гарнітур (жовтий, зелений та ін.), вся побутова техніка захована за гарнітуром. Обов'язково стіл застелити картатою скатертиною, а на кухні в стилі ретро можна повісити фото воєнних часів або картинки з журналу - все це на кшталт тих часів.

Барвисті 60-ті. - Кухні в стилі ретро являли собою мікс яскравих фарб, глянець, диско. Стіни фарбували яскравими фарбами (зелений, синій, рожевий). Підлога з темних сортів дерев (дуб, кедр, червоне дерево). Стеля білого кольору. Яскравий глянсовий кухонний гарнітур. Дуже модною на той час стала вся побутова техніка її виставляли на показ, причому вся техніка мала закруглене вугілля. Для декору кухні в стилі ретро повісьте фото із зображенням природи, але головним атрибутом є світломузика, кухню в ретро стилі прикрасить дзеркальну кулю і це буде вашою родзинкою.

Кухні у стилі ретро – раціональний 80-ті. Буяння фарб минулих років змінюється природними та стриманими квітами. Матові стіни, натяжна або підвісна стеля. Кухонний гарнітур, сервант на ніжках із правильними формами, журнальні столики. Декором для кухні в ретро стилі є фото, що висить на стіні вгорі, а також зображення природи або календарі

Якщо ви творча і романтична людина, є шанувальником старовини? І хочете створити інтер'єр у старовинному стилі? Тоді стиль ретро те, що вам потрібно.