Категорії тканин для м'яких меблів

Категорії тканин для м'яких меблів

Матеріал для оббивки вважається одним із найбільш істотних компонентів у формуванні м'яких меблів. Підбірка меблевої тканини по фото - непосильне доручення для рядового споживача, тому що необхідно знати категорії тканин для меблів, їх специфіки та напрямки.

Головні аспекти підбору оббивного матеріалу для м'яких меблів:

  1. дизайн. Категорії тканин для меблів повинні співзвучно узгоджуватися з інтер'єром будинку;
  2. тривалість використання. Ступінь зносостійкості тканини для оббивки дивана, його вміння на тривалий час зберігати власний товарний вигляд та не втрачати робочих атрибутів;
  3. комфортність. До оббивної тканини має бути приємно торкатися, тому його легкість, шовковистість і гладкість дуже значущі, вони встановлюють ступінь зручності.

Категорії тканини для меблів

Даний параметр свідчить не так про якість, як про робочі специфіки оббивки. Тому, чим більший коефіцієнт, тим міцнішим і довговічнішим буде матеріал для оббивки дивана і тим легше про нього піклуватися. З підвищенням цього показника зростає ущільненість, зносостійкість та вартість.

Найвідоміші види тканини для оббивки меблів

Бавовна – природна категорія тканини для дивана. Нетоксичний та екологічно безпечний, тому він чудово підійде для дитячих кімнат.

Жаккард – досить ущільнена, повітряна та високоякісна тканина для оббивки меблів із встановленим методом плетіння.

Гобелен - з тієї ж категорії тканин для меблів, що і жаккард, проте виконується з більшого числа волокон.

Оксамит або вельвет - має специфічну фактуру з привабливими колірними параметрами.