Куди поставити шафу купе в однокімнатній квартирі?

Куди поставити шафу купе в однокімнатній квартирі?

У якій би квартирі ви не жили, завжди хочеться максимально ефективно використовувати вільний простір і знайти зручний спосіб зберігати одяг, постіль та інші речі. Особливо актуальним це питання стає для квартир з однією кімнатою, де простір обмежений.

Якщо ви шукаєте місткі та ергономічні меблі, рекомендуємо купити шафу купе.

  На сьогодні ви можете знайти багато різних за конструкцією та дизайном моделей. Однак, якщо ви вже вибрали шафу-купе для однокімнатної квартири, не поспішайте її купувати. Можливо, краще зробити її на замовлення. Це найкраще рішення отримати меблі, які ідеально впишуться в простір кімнати, раціонально задіючи кожен куточок.

Чому саме шафа купе?

Цей вид меблів є найергономічнішим серед усіх інших. Розсувна система економить місце, яке потрібне для дверей. До того ж шафи-купе часто роблять вбудованими, що дозволяє ефективно задіяти стіни та стелю, збільшуючи місце для зберігання речей.

Шафи-купе можуть виконувати кілька функцій:

· бути місцем зберігання побутових речей;

· являти собою невелику вбиральню;

· зонувати приміщення;

· доповнювати та прикрашати інтер'єр;

· візуально розширювати простір (шляхом використання дзеркал, наприклад).

Крім того, ви можете підібрати таке наповнення (використовувати полиці, поперечини для одягу, ящики, висувні та розкладні системи тощо), які максимально відповідатимуть вашим потребам.

Розміщення шафи-купе в однокімнатній квартирі

У малогабаритній однокімнатній квартирі важливо правильно визначити, куди поставити шафу купе. Для цього спочатку вирішите, навіщо ви її купуєте.

· Якщо ви плануєте зберігати в ній речі чи постільне, тоді буде розумно поставити її недалеко від ліжка (чи спального місця).

· Якщо вам потрібні меблі для вітальні, тоді можна замовити конструкцію з нішою для телевізора, тумбочками та полицями, встановивши її вздовж стіни навпроти дивана.

· Якщо вам немає де зберігати верхній одяг, взуття, а також інші предмети побуту, рекомендуємо поставити шафу-купе ближче до виходу.

Шафа купе в інтер'єрі

Відмінним рішенням для однокімнатної квартири стане шафа-купе із вбудованим спальним місцем. Така конструкція дуже зручна, практична та економна. Тим більше якщо у вас вже є ліжко у квартирі або диван-трансформер, така модель дозволить за необхідності мати додаткове спальне місце для гостей.

Крім того, ви можете візуально розширити простір кімнати, замовивши дзеркальний фасад. Моделі з великими дзеркалами красиво виглядають у будь-якому приміщенні, додаючи йому простору та світла.

Фахівці компанії "Н-проджект" готові виготовити для вас стильну шафу-купе з урахуванням індивідуальних параметрів вашої квартири. На сайті можна замовити попередній прорахунок виробу, а також безкоштовно проконсультуватися з нашим дизайнером. Ми відповідаємо за якість виготовлених нами меблів та надаємо гарантію на кожну конструкцію.