Нестандартні шафи купе

Нестандартні шафи купе

Навряд чи хтось здивує той факт, що на сучасному меблевому ринку України представлено безліч різних моделей шаф-купе. Однак, коли хтось стикається з вибором найвідповіднішої шафи-купе – виникає безліч проблем та питань.

Сьогоднішній дизайн приміщень значно відрізняється від стандартних проектів СРСР. Він має свої відмінні елементи, такі як площа, висота стель, планування тощо. Таким чином, стандартними варіантами меблів тут не обійтись. Для незвичайного дизайну потрібна незвичайна шафа-купе.

Нестандартні шафи-купе вражають різноманітністю форм, витонченістю функціональності. Вони здатні втілити в реальність найбільш, начебто, нереальні фантазії. Крім того, грамотно підібрана шафа-купе здатний не тільки не зменшити простір кімнату, а й навіть візуально збільшити його.

Отже, розглянемо різновиди нестандартних шаф-купе.

Кутові шафи-купе для передпокою можуть навіть із маленького приміщення зробити затишний привабливий передпокій. Саме це приміщення перше зустрічає та проводжає гостей, воно просто має виглядати привабливо.

Діагональні шафи-купе здатні змінити стандартне прямокутне приміщення, перетворивши його на щось неординарне та креативне.

Напівкруглі, вигнуті, круглі шафи-купе – у них немає прямих, чітких, строгих ліній. Вони втілення ергономічності та стилю. Плавні лінії, м'які контури підкреслять вишуканість інтер'єру, доповнять його та допоможуть розкритися. Така шафа легко впишеться у будь-який простір.

Шафа-купе для балкона, мансарди або під сходи також є нестандартною і може перетворити будь-яку частину приміщення на функціональний та водночас красивий елемент інтер'єру. Такі шафи можуть приховати недоліки планування та раціонально використовувати це місце.

Модульні шафи-купе ідеально підійдуть для дитячої кімнати, адже вони зможуть рости разом з дитиною, поступово змінюючи свої функції. Також при необхідності можна встановлювати додаткові модулі, при цьому не порушуючи загального стилю.

Головне – нестандартні шафи-купе можуть створюватись на базі стандартних моделей. Важлива особливість таких шаф - вони виготовляються, виходячи із загального дизайну кімнати, і завжди зможуть лаконічно вписатися в нього.

Потрібна нестандартна шафа-купе?

  1. Ми виготовили понад 50 шаф різних комплектацій, форм та розмірів. Подивіться приклади наших робіт.
  2. Потрібна консультація допомога чи порада? Замовляйте безкоштовний дзвінок замірника. (Виклик фахівця ні до чого вас не зобов'язує і є безкоштовною послугою! У будь-який момент ви можете відмовитись!)