Обираємо інтер'єр кухні

Обираємо інтер'єр кухні

На сьогодні існує безліч варіантів інтер'єрів сучасного дизайну кухонь, такі як: хай-тек, модерн, класицизм, мінімалізм та багато інших.

Розглянути меблі різного дизайну ви завжди можете на нашому сайті. Кухні від N-project відрізняються унікальністю стилів, а також чудовою якістю. Компанія "Н-проджект" знаходиться в м. Житомир та здійснює доставку містом абсолютно безкоштовно. Крім того, ви можете замовити меблі та у м. Київ. Ми допоможемо вам у виборі найкращих меблів для вашої кухні за допомогою професійних дизайнерів. Отже, давайте з вами розглянемо найпопулярніші стилі інтер'єрів.

"Хай-тек"

Включає максимально функціональне використання приміщення. Цей стиль дуже стриманий. Головними є прямі лінії. Вироби створюються з різних матеріалів (пластику, плівкових фасадів, нержавіючої сталі, хромованих поверхонь, вигнутих металевих труб тощо). Актуально в цьому інтер'єрі створення перегородок: перегородкою може стати, наприклад, стіл для їди. Цей стиль декорується, як правило, гарним світлом і називається інтер'єром майбутнього.

"Модерн"

Зовні дуже схожий на "Хай-тек". Модерн включає безліч кольорів, безліч вбудованої техніки, ніші для неї і велику кількість блискучих поверхонь. Кухні в стилі "модерн" часто використовуються в будинках молоді.

"Класицизм"

Кухні в цьому стилі, як правило, створюються з дерева та дорогих матеріалів. Приміщення із класичним інтер'єром виглядають дуже багато. Такий варіант включає вбудовану техніку, неонове підсвічування та багато інших сучасних елементів. Класичний інтер'єр у всі часи був і буде актуальним. Такі меблі ще довго не вийдуть з моди.

"Мінімалізм"

Сама назва дає зрозуміти нам про що йтиметься. Цей стиль не терпить надмірностей. Інтер'єр такої кухні відрізнятиметься просторістю приміщення, мінімальною кількістю меблів та інших елементів інтер'єру. Просимо зауважити, що навіть за мінімалізму комфортабельність і затишок нікуди не подінеться. Найчастіше колір меблів буде білим чи чорним, з алюмінієвими профілями, шкіряними чи скляними деталями. Шафки не мають класичних ручок, що є дуже сучасним елементом.

Головне у створенні кухонних меблів у певному стилі не забути про зручність та функціональність. Але з послугою виготовлення меблів на замовлення ви можете створити дизайн меблів вашої мрії. Ми пропонуємо різні варіанти кухонь у будь-якому стилі. Будемо раді співпрацювати.