Обираємо велику шафу купе

Обираємо велику шафу купе

Зазвичай у великій родині багато речей, які потрібно якимось дивним чином розмістити у квартирі. Де краще зберігати одяг усіх членів сім'ї та різне домашнє начиння, якщо не в сучасних та стильних шафах-купе? Ці предмети меблів без будь-якої магії можуть стати місцем, де зручно та надійно будуть упорядковані всі необхідні речі. У цій статті ми поділимося деякими порадами, які допоможуть вибрати велику шафу купе та насолоджуватися порядком у будинку.

Першим ділом

Вибирайте конструкцію своєї майбутньої шафи відповідно до особливостей планування вашої квартири чи будинку. Великі шафи купе лінійного типу найкраще розмістяться вздовж стіни чи перегородки, а кутові чи радіусні найчастіше використовуються для раціонального залучення кутових частин кімнат.

Після цього, подумайте, який тип відкриття дверей вам буде найзручніший? Шафа може бути розстібною, з купейною системою відкривання або являти собою цілу гардеробну систему? Найчастіше вибирають другий варіант, оскільки шафи-купе є досить місткими та зручними, а також чудово економлять простір у приміщенні.

Дизайн

Підбираючи стиль та колір своїх меблів, тримайте орієнтир на колірну гаму інтер'єру, де плануєте поставити нову шафу. Якщо плануєте ремонт чи переїзд, тоді краще вибрати нейтральний дизайн, який гармоніюватиме з будь-яким інтер'єром.

Віддаючи перевагу яскравому оформленню фасаду, переконайтеся, що він добре доповнить дизайн кімнати, а не порушить його. Якщо весь інтер'єр приміщення виконаний у мінімалістичному стилі, тоді виразний малюнок на шафі допоможе створити контраст та розставити акценти. Якщо ж ви не впевнені, що зможете правильно підібрати яскравий фасад, віддайте перевагу стриманому варіанту.

Окремо хочеться відзначити фасад із великим дзеркалом. Таке оформлення виглядає стильно та практично, тому що не потрібно буде окремо купувати дзеркало на стіну. До того ж, дзеркальний фасад у невеликих приміщеннях зорово розширює простір, додаючи йому світла. Головне – регулярно протирати скло від пилу та відбитків пальців :)

Розмір має значення

Якщо ви плануєте зберігати в шафі і дитячі, і дорослі речі, рекомендуємо зупинитися на висоті 2 м 40 см. Високі шафи оптимально задіють існуючий простір (до стелі) і, відповідно, вміщують більше речей. Оптимальна глибина великих шаф – 40-60 см. Що стосується ширини, то тут потрібно просто виміряти ширину стіни в кімнаті. Іноді великі шафи купе, у яких зберігається одяг, текстильні вироби, та інші речі, займають по ширині від 160 до 270 див.

Система відкривання

Найчастіше шафи-купе мають або підвісну або нижньоопорну дверну систему. У першому випадку купейні двері переміщаються по верхній напрямній, тоді як у другому - по нижній. Перший варіант більш галасливий, хоч і зручний, другий - тихіший і довговічніший. Щоб через дверні щілини в шафу не потрапляв пил, до одного з дверей можна прикріпити спеціальну кромку (стрічку-щітку).

Розкладаємо по поличках

Щоб весь одяг, весь текстиль, а також взуття, аксесуари та інші речі розмістилися в одній (хоч і великій) шафі-купе, потрібно добре продумати його ергономіку. Реалізувати це складне завдання допоможе наявність різноманітних полиць, перегородок, висувних ящиків, рейок для вішалок, кошиків та інших елементів. Якщо потрібно – зверніться за допомогою до фахівця.

Якщо шафа не дуже глибока (до 60 см), всередині можна встановити штангу під плічка висувного типу. Якщо глибина достатня (від 60 см), нехай штанга буде статичною, вона зручніша.

Де замовити?

Якщо ви шукаєте виробника великих шаф купе, можете звернутися до компанії "Н-проджект". Ми робимо меблі на замовлення будь-якої складності якісно, доступно та вчасно. Будемо раді обговорити деталі і виготовити для вашої шафи, яка радуватиме вас і вашу родину довгі роки!