Поради щодо збирання кухні

Поради щодо збирання кухні

Виготовлені на замовлення меблі мають свої нюанси. Відповідно, складання всіх предметів потребує індивідуального підходу. Тому ми розглянемо основні поради, які застосовуються для збирання кухонних меблів. Інструкція зі збирання кожного виду меблів додається разом з усіма матеріалами.

Послідовність монтажу кухні

З чого розпочати роботу? Перше, що варто подбати, - це наявність потрібних інструментів для проведення монтажу. Основний перелік має такий вигляд:

  • рівень;
  • дриль;
  • перфоратор;
  • електролобзик;
  • молоток;
  • шуруповерт;
  • рулетка;
  • олівець.

Всі деталі для кріплення зазвичай йдуть у наборі з меблями, але Ви можете запастись додатково шкантами, шурупами та євро-гвинтами.

Приступати до збирання кухні варто з крайнього кута. Якщо набір меблів кутовий, то насамперед встановлюється кутова частина. У разі лінійного комплекту - з того краю, який упирається в кут.

Важливим нюансом роботи є чітка послідовність складання. Усі елементи необхідно збирати в міру встановлення. Інакше Вам просто не буде де розвернутися.

Зібравши основу, приступаємо до вибору глибини установки. Жоден з елементів комплекту не повинен щільно прилягати до стіни. По всьому периметру необхідно зробити проміжок, завдяки якому нерівності стіни не вплинуть на якість складання. Виставляючи меблі за рівнем стіни можна припуститися помилки, через що меблі будуть розміщені нерівно. Для точності визначення глибини на основу накладається стільниця. В основному для цього використовують шканти та клей ПВА, і стягується все стяжками.

Після визначення глибини приступаємо до виставлення рівня стільниці. Дуже важливо виставити рівень всієї композиції рівно, щоб зрештою отримати цілісний набір без ухилів та пагорбів. Спочатку виставляється рівень для однієї стільниці, а потім під неї рівні всі інші.

Якщо рівень виставлений рівно, можна приступити до стяжки всіх столів і шафок. Скріплюються вони між собою за допомогою шурупів. Їхнє розташування не відіграє принципового значення. Головне, щоб столи не гуляли між собою.

Коли всі елементи будуть міцно скріплені, а композиція виставлена, можна приступати до фіксації стільниці.

Крім нижнього рівня меблів, у комплекті можуть бути полиці та шафки верхнього рівня. Монтаж всіх елементів навісних меблів відбувається в тій же послідовності, в якій проводилося збирання столів. Відстань, яка має бути між верхнім та нижнім рівнями, повинна становити від 500 до 600 мм.

Завершенням роботи є монтаж фасадів. Щоб досягти точності в установці всіх кріплень і рівня висоти, можна зробити картонний макет розміщення.

Після встановлення всіх елементів, кріпляться ручки

Для надійності краще звертатися до фахівців компанії, де Ви замовляли меблі. Така робота не терпить помилок, тому її варто надати кваліфікованим майстрам. У компанії "N-project" Ви можете замовити якісні кухонні меблі та після виготовлення фахівці її доставлять та встановлять.