Про вбудовані шафи

Про вбудовані шафи

Думаючи про шафу купе, на думку спадає сюжет із кінофільму «Секс у великому місті». Якщо пригадуєте сюжет фільму там, де Керрі дуже зраділа, коли її бойфренд подарував їй величезну шафу для зберігання взуття.

Так та шафа - це шафа-купе.

Напевно, варто трохи прояснити ситуацію та розповісти, з чим ми маємо справу. Мова піде про місце для зберігання речей, тобто, це по суті шафа, яка вбудована в нішу стіни, яка має двері. Буває таке, що не вистачає місця у комодах чи тумбах. Все геніально просто, коли у Вас є вільне місце в кімнаті або коридорі питання, чому б його не використовувати для зберігання речей? У такій ситуації просто потрібна шафа-купе!

Попит на такі шафи в Україні зростає, дуже швидко. І виправдання логічно – економія житлового простору, і збільшення місткості.

Заощаджуємо місце у приміщенні

Чим же гарна шафа-купе? Все геніально просто, шафа вбудована і не вимагає викроювати собі місце і так у досить маленьких квадратних метрах. А якщо шафа-купе вбудувати в нішу стіни, це істотно заощадить вільний обсяг вашого приміщення.

Скільки влізе?

Перед тим як купити шафу-купе, покупець ставить питання, а скільки туди поміститися речей? Про вбудовані шафи можна писати цілі наукові праці. І вже навіть доведено на практиці що вони набагато місткіші за звичайні шафи, тумби, і комоди. Місткість у цій ситуації також гратиме від розміру ніші у вашій стіні.

Є один прикольний анекдот на тему шаф. Стоять дві блондинки та розмовляють між собою:

-Ми Вчора з чоловіком посварилися! А ситуація була така, сидимо ми за столом на кухні. І слухаємо музику, і тут хтось стукає у двері.

-А Що тут особливого? - Не розуміє подруга.

-Все б нічого просто ми за звичкою удвох у шафу ламанулися.

Ми не закликаємо ховати у вашій шафі гостей чи друзів, але якби таке треба було, вони там помістилися б.

Як хочу так кручу

Вибираючи шафу-купе, ви маєте право вибрати будь-яку комплектацію та фурнітуру. Все залежить від дизайну кінцевого результату та, звичайно, Вашого смаку. Перед тим, як звертатися до дизайнера меблів, вам потрібно вирішити для себе - "Які речі я хочу розмістити в моїй новій шафі?". Це впорядкує ваш мозковий штурм під час планування шафи.

Секції можуть бути з полицями для складених речей, для одягу на плічках, секції для взуття, для штанів (брючниця висувна), для краваток – розпишіть, як ви це собі уявляєте. Решту вам спроектує фахівець.

Універсальність

Зберігати в таких шафах можна все, що завгодно починаючи з спідньої білизна і закінчуючи вудками для риболовлі, лижами, пилососом. А можливо, як Керрі з кінофільму – багато пар туфельок. А хочете більше фантазії - вбудуйте в цю шафу телевізор чи міні-холодильник? І це реально!

Грошове питання

Вбудована шафа-купе обійдеться вам дешевше за звичайне! Причина банальна – матеріалу на нього використовується трохи менше, ніж на стаціонарну шафу. Розрахунок у цій ситуації залежатиме наповнення, дверей (фасаду) та вибору матеріалу.

Є маленький мінус, його не можна пересувати з одного місця до іншого.

Бажаєте замовити виготовлення шафи-купе?

Замовляйте безкоштовний дзвінок замірника. Наш спеціаліст приїде до вас, порадить найкращий варіант для вашої кімнати, порадить матеріали та відповість на ваші запитання.

*Виклик спеціаліста ні до чого вас не зобов'язує і є безкоштовною послугою. Будь-коли ви можете передумати і відмовитися від виклику замірника!