Самостійне збирання меблів

Самостійне збирання меблів

Більшість предметів меблів після замовлення або придбання доставляють у розібраному вигляді. І вже вам вирішувати, чи попросите ви фахівців зібрати ваші меблі (за окрему плату, звичайно) чи займетесь цим самі. Більшість людей, бажаючи уникнути проблем або просто не маючи часу копошитися зі складанням шафи або інших меблів, вибирають професійне складання. Інші ж, з метою економії, займаються збиранням самостійно. Це на розсуд кожного. У цій статті ми поділимося деякими особливостями процесу своїми руками, щоб ви краще розуміли, як вчинити.

Переваги збирання меблів своїми руками

Коли ви збираєте придбані предмети меблів без допомоги фахівців, це має свої переваги:

  • По-перше, ви економите деякі гроші (не великі, але все ж таки);
  • По-друге, цей процес деяким людям дуже подобається, оскільки нагадує великий конструктор;
  • По-третє, виникає почуття гордості за себе, що змогли (якщо все вийде, звісно).

Так що якщо ви розумієте, що самостійне збирання меблів вимагає часу, інструментів та розуміння процесу, і вас це не зупиняє, запасайтеся всім необхідним і спробуйте.

Особливості складання шафи-купе

Шафа-купе є досить об'ємною і складною конструкцією, тому зібрати його буде не так просто. Насамперед потрібно уважно прочитати інструкцію (а не відкласти її убік, думаючи, що ви і так розберетеся). Потім перевірити, чи на місці всі необхідні кріпильні деталі. Після цього звільніть місце в квартирі або будинку, де ви зможете розпакувати всі деталі меблів і займатися їх збиранням. Дивіться інструкцію, виконайте описану там процедуру, і у вас має вийде.

Особливості збирання комп'ютерного столу

У наш час комп'ютери є практично в кожному будинку і по кілька на сім'ю, тому люди часто замовляють спеціальні комп'ютерні столи. У процесі збирання цього предмета меблів особливо уважним потрібно бути з кріпильними деталями: постарайтеся якнайкраще закріпити всі частини, щоб потім столик не розхитався.

На що звернути увагу при збиранні меблів своїми руками

Без будь-яких складнощів зібрати меблі своїми руками ви зможете, якщо ви:

  • матимете весь комплект меблевих та кріпильних деталей;
  • будете слідувати інструкції зі збирання, а не винаходити велосипед;
  • матимете при собі всі необхідні інструменти;
  • маєте хоча б мінімальні навички подібної роботи, а також терпіння.

Якщо ж чогось з перерахованого вище у вас немає, радимо звернутися до фахівців магазину або компанії, в якій ви купували меблі на замовлення. Наприклад, майстри "Н-проджект" швидко і надійно зберуть меблі будь-якої складності, і ви зможете нею комфортно і довго користуватися, не боячись, що у шафи будуть перекошені двері, а стіл через час розхитається. Ціна питання не надто вже велика. Думайте, вирішуйте і звертайтесь до нас за будь-якою допомогою – ми з радістю :)