Шафа купе: як заощадити без збитків якості?

Шафа купе: як заощадити без збитків якості?

Ергономічні, компактні меблі прийшли на заміну корпусним. Сьогодні важливо використовувати кожен вільний куточок приміщення. І шафи-купе є у цьому найкращими помічниками.

Голова паморочиться від кількості виробників, пропозицій та цін. Але якщо ви точно знаєте що хочете заощадити на покупці шафа-купе, але нічого не втратити як є кілька хитрощів.

Що суттєво впливає на ціну шафи-купе?

Матеріал

Не дивно, чим дорожчий матеріал, тим дорожчі меблі. Дзеркала, додаткові декоративні вставки, внутрішні полиці, все це збільшує вартість шафи-купе.

Матеріали для шаф-купе по спаданню ціни:

  • скло, дзеркало з авторським малюнком;
  • ротанг, бамбук;
  • скло + кольорове покриття (лакобель);
  • скло + біле покриття (лакомат);
  • дзеркальні двері;
  • двері із ДСП.

Але це не означає, що потрібно купувати найдешевші дзеркальні або двері-ДСП. Проаналізуйте середню вартість матеріалу на ринку та вже тоді робіть замовлення. Адже дуже низька ціна швидше за все означає дуже низьку якість ДСП або іншого матеріалу.

Комбінування матеріалів

Врахуйте, що поєднання кількох матеріалів потребує додаткового використання профілів та розпилу. Прості дзеркальні двері коштуватимуть менше, ніж дзеркало дешевше ДСП.

Фурнітура

Чималу частину вартості шафи-купе складає фурнітура. Ролики та рейки за допомогою яких будуть рухатися двері шафи. Якщо шафа невелика можна не купувати найдорожчу фурнітуру. Хоча, варто відзначити, якщо шафа габаритна або встановлюється не на рівну підлогу якісні механізми обов'язкові.

Як визначити, чи потрібно вам це? Проконсультуйтеся з фахівцем компанії, їм немає особливого сенсу «втюхувати» дорогу фурнітуру. Якщо дорогі механізми не потрібні, а на шафі-купі надається гарантія і договір переплачувати немає сенсу.

Складники

Здавалося б, такі незначні деталі як підкладка під рейку, підлога, цоколь, дах, бічні полиці, рівні або заокруглені кути, підсвічування, але все це впливає на вартість шафи-купе. Так крапля за краплею набирається пристойна сума, яку можна заощадити.

Якщо шафа-купе вбудовується в нішу, відмовтеся від корпусу. Бічні стінки не потрібні для прямих та кутових шаф, їх замінять міжкімнатні перекриття. Те саме стосується «даху» та задньої стінки. А ось «підлогу» шафи краще замовити, адже вона допомагає уникнути перекосів при монтажі нижніх напрямних.

«Начинка»

Всі внутрішні скриньки та полички можуть бути виконані їхніми недорогими матеріалами, адже вони заховані від наших очей і їхня декоративна складова особливого значення не має.

Доставка та монтаж

При замовленні уточніть, чи входить у вартість доставка, припасування та встановлення шафи-купе. Неприємно, коли купили шафу-купе за гарною ціною і на етапі встановлення виявляється, що і за доставку, і за установку потрібно заплатити окремо. Тому обговорюйте такі моменти наперед.

Бажаємо приємних та вигідних покупок!