Що краще: меблі на замовлення чи готові?

Що краще: меблі на замовлення чи готові?

Роблячи ремонт, багато хто стикається з питанням: що практичніше - замовити меблі або придбати вже готові? Таке питання не рідкість, і воно абсолютно виправдане, оскільки вибір меблів - відповідальний етап. Але щоб остаточно зробити вибір, слід чітко позначити для себе, що є кожним з варіантів. У цій статті ми пропонуємо Вам ознайомитися з особливостями замовлених меблів та вже готових.

Готові меблі

Як правило, готові вироби - це елементи меблів масового виробництва, які є частиною серії. Окремі предмети меблів можуть бути модулем певної групи виробів, що є цілісною композицією. Такі вироби не можна назвати унікальними. Серійне виготовлення може мати на увазі різноманітність колірної гами.

Перевагами придбання вже готових виробів є такі моменти:

  1. Ви можете отримати свої меблі відразу, і Вам не доведеться чекати.
  2. Є можливість відразу на місці розглянути меблі, помацати, випробувати їх в експлуатації.

Недоліками готових меблів є такі нюанси:

  1. Неможливо бути впевненим як вироб - матеріали, міцність кріплень.
  2. Готові меблі із салону не будуть унікальним виробом.
  3. Складніше підібрати меблі під конкретний інтер'єр.

Меблі на замовлення

Виготовлення унікального зразка дозволяє самому підібрати матеріал, вид конструкції, колір тощо. Такі зразки меблів виготовляються в одиничному екземплярі. Відмінністю меблів на замовлення готових меблів є те, що замовлений виріб потрібно чекати.

Виготовлення здійснюється строго за тими розмірами та параметрами, які вказує замовник. В основному для створення унікального виробу користуються послугами дизайнера. Такі меблі часто виготовляються під конкретний інтер'єр та уподобання замовника.

Виготовляючи меблі на замовлення максимально враховуються всі ергономічні вимоги. Усі умови, необхідні для комфортного використання виробів, враховуються. Більше того, співпрацюючи з хорошим фахівцем, Ви самі можете брати участь у формуванні конструкції меблів та її зовнішніх даних.

На загальне сприйняття довкілля впливають все естетичні властивості меблів - форма, колір, фактура. Замовлення індивідуального виготовлення меблів дозволить гармонійно облаштувати будь-яке приміщення.

Так, щоб отримати вже зроблені меблі, Вам потрібно буде почекати, але це очікування цілком виправдає себе. Натомість Ви отримаєте ексклюзивний виріб, який буде найкомфортнішим саме для Вас, а також гармонійно впишеться в інтер'єр Вашого будинку.