Що краще: шафа-купе чи звичайна?

Що краще: шафа-купе чи звичайна?

Шафи завжди залишаються найпопулярнішими предметами меблів, без яких не обходиться жоден будинок. Сучасні конструкції не тільки вміщують певну кількість одягу та рушників. На сьогодні це конструкції, за допомогою яких можна оптимально організувати простір відповідно до ваших потреб. З послугою виготовлення меблів на замовлення ви самі вибираєте, які відділення повинні бути в шафі, скільки ящиків і полиць має бути присутнім, яким буде фасад, чи використовувати дзеркала, підсвічування тощо. Через це виникає доречне питання: яку краще обрати - шафа - купе або звичайна?

Види шаф

Щоб зрозуміти, як обрати шафу, давайте подивимося, якими вони бувають. Є кілька видів:

· корпусні

· вбудовані

· купе

· звичайні.

Їх відмінності в основному полягають у способі монтажу, варіантах конструкцій та вартості.

В основі звичайної корпусної шафи – несущий каркас. Елементи вбудованої шафи-купе кріпляться безпосередньо до стін.

Компанія "Н-проджект" виготовить будь-який вид меблів на замовлення в Житомирі, з доставкою по всій Україні. Професійний дизайнер зробить необхідні виміри, запропонує варіанти дизайну, допоможе виготовити унікальні меблі, які ідеально впишуться в інтер'єр.

Особливості шаф-купе

З назви видно, що такий виріб схожий на невелику кімнату, де можна помістити все, що потрібно. При цьому, відсутність дверей і можливість вбудованого варіанту дозволяють раціонально залучити простір, використовуючи ніші і місця, які складно залучити. Для господарів малогабаритних квартир – це чудове рішення.

Переваги:

· економія місця за допомогою розсувної системи відчинення дверей;

· можливість самостійно вибрати внутрішню будову виробу;

· зручне розміщення виробу навіть у приміщеннях із неправильним плануванням;

· наявність більшої глибини у шафі-купе, ніж у звичайному;

· велика кількість варіантів дизайну шафи купе (можна вибрати будь-яке оформлення та матеріали).

З шафою-купе ви забудете про такі проблеми, як зірвана петля на дверцятах або подібні. За бажанням, можна продумати конструкцію так, щоб зробити її зручнішою та функціональнішою (наприклад, вбудувати прасувальну дошку).

Особливості простої шафи

Зазвичай такі вироби громіздкіші, але при цьому не дуже місткі. Говорячи про стиль інтер'єру, така шафа відмінно впишеться в приміщення в бароковому і класицистичному стилі, оскільки вони несуть у собі ідею старовини, а раніше, зрозуміло, систем купе ще не було.

Також у комплекті зі звичайними шафами зазвичай йдуть пенали, які можна змонтувати разом (утворивши одну конструкцію), розставити по різних кутах або навіть винести до інших кімнат, якщо є потреба. Шафи купе такої можливості не дають.

Ще одним плюсом корпусних конструкцій є наявність коліщатка (у деяких моделях). Такі вироби спрощують процес збирання, адже навіть жінка може відкотити шафу та вимити підлогу.

Висновки

  Обидва види виробів мають свої переваги та недоліки. Вибір залежить від ваших потреб, переваг та особливостей приміщення. Хоча тенденція така, що незважаючи на трохи більшу вартість шаф-купе, їх обирають набагато частіше, оскільки вони дають більше можливостей організувати простір.