Що таке вбудована шафа купе?

Що таке вбудована шафа купе?

Вбудовані шафи-купе - ідеальне рішення для створення красивого та комфортного інтер'єру, чи то житловий будинок, чи офісне приміщення. Як видно з назви, такий вид меблів вбудовують у якийсь отвір. Це може бути ніша або будь-який інший простір у квартирі, що утворився від невдалого планування або розміщення меблів.

Після того, як у приміщенні з'являється вбудована шафа-купе, раніше марне місце ставати необхідним і водночас прикрашає інтер'єр. Використовуючи як стінки стіни і стелю кімнати, вбудована шафа часом обходиться дешевше, ніж корпусний, внаслідок меншої кількості використовуваних матеріалів.

Переваги вбудованої шафи-купе

Вбудувати шафу-купе можна в будь-яке місце будинку чи квартири, в якому є ніша чи отвір. Призначення приміщення значення не має. Різноманітність моделей дозволяє виробляти меблі в коридор, на балкон, для спальні, вітальні та шафи для кухні.

Замовляючи вбудовану шафу купе, ви можете заощадити пристойну суму внаслідок відсутності бічних стінок, верхньої або нижньої частини. Тому для виготовлення конструкції потрібно менше матеріалу, а значить і ціна буде нижчою. Це одна з головних переваг таких меблів. Залишається тільки визначитися з внутрішнім наповненням вбудованої шафи та підібрати гарний фасад.

Фасад та внутрішнє наповнення меблів

Фасадом таких шаф є двері, для яких передбачено розсувний механізм. Завдяки розсувній системі шафу можна встановити навіть у вузьке приміщення (наприклад, коридор, на балкон) і не турбується про незручності при відкриванні дверей.

Щодо дизайну, тут варіантів багато. Кольорове скло, дзеркала, шкіра, імітація під натуральне дерево та багато інших елементів допоможуть створити неповторний вигляд шафи та, безперечно, прикрасять приміщення. Скляна поверхня виглядає особливо вишукано та, до того ж візуально розширює простір. Скло та дзеркала проклеєні спеціальною захисною плівкою, яка у разі удару не дозволить їм розбитися на дрібні частини. Популярні шафи-купе для передпокоїв з піскоструминним малюнком. Компанія "Н-проджект" втілить Ваші бажання або запропонує різні варіанти дизайну.

Важливо правильно організувати простір меблів усередині шафи. Грамотно спроектована всередині конструкція зробить користування комфортним, а сама шафа - місткою. Рекомендуємо звернутися до наших фахівців, які запропонують оптимальне рішення, що відповідає завданням меблів та можливостям клієнта.

Замовляємо вбудовану шафу-купе недорого

Купівля вбудованої шафи-купе економить близько 30% порівняно з придбанням готових меблів у ту саму нішу. Крім того, Ви отримаєте виріб, який ідеально підходить до інтер'єру, має ексклюзивний дизайн та зручне наповнення. Для таких меблів рекомендується встановити підсвічування: вона допоможе Вам швидко знаходити речі при тьмяному освітленні та до того ж зробить вигляд шафи більш вишуканим. Такі шафи дуже гармонійно підійдуть для вітальні.

Майстри безкоштовно зроблять необхідні виміри та виготовлять шафу-купе з урахуванням усіх особливостей приміщення. Подивіться на сайті приклади готових робіт, залиште безкоштовну заявку на розрахунок вартості або проконсультуйтеся з нашим дизайнером. Спеціалісти компанії "Н-проджект" завжди до Ваших послуг.