Складання кухні своїми руками

Складання кухні своїми руками

Після покупки меблів слід обміркувати не тільки як транспортувати, але і як зібрати кухню. Складання та монтаж кухні вважається однією з найважчих збірок. Якщо зібрати кухню самостійно, то необхідно бути готовим до можливої появи певних проблем під час діяльності. Якщо ви маєте певний досвід, можете вивчити як самому зробити вбудовану кухню, що дозволить заощадити пристойну суму.

Особливості самостійного збирання кухні

Для того щоб правильно зібрати кутову кухню своїми руками, слід заздалегідь дізнатися про специфіку та порядок монтування.

  1. Установка кутової кухні проводиться приступаючи з кута.
  2. Прямолінійну кухню починають складати з шафки, що впирається у стіну.
  3. Якщо ви вирішили зібрати кухню самостійно, не рекомендовано комплектувати всі шафки одночасно. Тільки після того, як введено на свою позицію один складений модуль, приступайте до збирання наступних.
  4. Між стільницею та стіною слід залишити проміжок 0,5 сантиметра.

Підготовчий етап

Перш ніж зібрати кухню своїми руками, ретельно вивчіть інструкцію та з'ясуйте, чи всі елементи та комплектуючі за списком є в наявності.

Говорячи про схему збирання кутової кухні, а точніше послідовності установки, погляди фахівців розходяться. Деякі заявляють, що роботу потрібно починати з монтажу нижніх конструкцій, інші – навпаки, з верхніх модулів. Тому рішення, як зібрати кутову кухню, залишається за вами.

Збираємо кухню

Проаналізуємо докладніше специфіку збирання окремих компонентів.

Встановлення кутової кухні

Монтаж необхідно здійснювати  на такій висоті, щоб дистанція між підлогою і цоколем становила щонайменше 100 мм. За зразком, рівень між стільницею та вбудованою поверхнею підвісних сегментів становить 50 – 60 сантиметрів.

Є 2 способи збирання кутової кухні:

  1. із застосуванням монтажної рейки. Один елемент рейки закріплюється безпосередньо на стіні, інша – на шафці. Гарантується міцне та просте закріплення системи;
  2. із застосуванням меблевих навісів. При цьому варіанті підвісні шафки закріплюються без отвору на стіні і ви не зможете зібрати кухню самостійно без напарника. Перевагою вважається ще й дешевизна кріплення.