Стільниці з металу: переваги та недоліки

Стільниці з металу: переваги та недоліки

Які характеристики має мати сучасна стільниця для кухні? Крім красивого зовнішнього вигляду, вона не повинна бути позбавлена ​​практичності, екологічності, легкості у догляді та довговічності. Багато виробів мають лише деякі з перерахованих якостей, але не всім їм. Наприклад, стільниця на кухню з дерева - красива і екологічна, але потребує постійного, досить трудомісткого догляду. ДСП – практичний та легкий у догляді матеріал, але не надто довговічний. І лише металева стільниця відрізняється всіма можливими перевагами, які може мати цей предмет.

Переваги стільниці зі сталі

Нержавіюча сталь - це найпрактичніший і універсальний матеріал, який активно використовується для виготовлення кухонних стільниць. Він має стильний зовнішній вигляд, не потребує особливого догляду та не піддається зношуванню. Особливо підходить для кухонь у стилі лофт, хай-тек, модерн, які відрізняються мінімалізмом та стриманістю в інтер'єрі.

· Однією перевагою сталі є те, що в неї не вбираються запахи та волога, а також вона не піддається фарбуванню від харчових продуктів. Щоб прибрати робочу поверхню після готування, вам достатньо лише очистити поверхню за допомогою будь-якого миючого засобу або навіть просто протерти її вологою губкою.

· Говорячи про термальні характеристики, варто відзначити, що сталеві стільниці не бояться впливу високих температур. Ви можете поставити на поверхню гарячу каструлю або розпечену сковорідку - вона не постраждає.

· Ну і кілька слів про зовнішній вигляд стільниць зі сталі. Вони бувають як матовими, і глянсовими. Крім того, їхня поверхня може бути як ідеально рівною, так і трохи фактурною, залишаючи колишні відмінні експлуатаційні характеристики виробу.

Тільки ті, хто використовує на своїй кухні металеву стільницю, може підтвердити те, наскільки вона практична та зручна.

Недоліки стільниць із металу

Що ж, як і будь-які інші матеріали, сталь має також деякі, на наш погляд, несуттєві недоліки. На таких стільницях можуть з'являтися подряпини. Вони не дуже помітні, та й можуть бути відполіровані за допомогою спеціальних засобів, але при покупці виробу зі сталі це потрібно враховувати. Під час падіння на сталеву поверхню якогось металевого предмета почується чіткий звук. Не знаємо, наскільки це можна вважати недоліком, адже звук зовсім не критичний, та й без шуму не обійтися на жодній кухні. Ну і вартість таких стільниць трохи дорожча за вироби зі звичайного ДСП або МДФ. Мабуть, із недоліків це все.

Для якого стилю підійде залізна стільниця?

Стільниці з нержавіючої сталі відмінно вписуються в інтер'єр кухонь у сучасних стилях:

· high-tec;

· мінімалізм;

· modern;

· loft.

Зі сталлю відмінно поєднуються такі матеріали, як дерево, скло, глянсовий МДФ.

Якщо вам потрібна консультація фахівця, зателефонуйте нам. Ми порадимо найкращі варіанти виходячи з вашої ситуації та бюджету.