Вибираємо меблі для спальні

Вибираємо меблі для спальні

Спальня є Вашою особистою кімнатою, яку Ви ділите тільки з коханою людиною. Тому Ви вільні вибрати ті меблі для спальні, які сподобаються саме Вам, а також оформити приміщення відповідно до своїх переваг. Головне, щоб Ви комфортно себе там відчували і змогли добре відпочити після напруженого робочого дня.

Можна розмістити в спальні "голий" мінімум: ліжко, шафа і тумбочку. Однак, для створення затишної та зручної обстановки в кімнаті варто подбати і про деякі інші предмети меблів. Крім того, потрібно вибрати їх стиль, відтінок та матеріал.

Ліжко – центральний предмет спальної кімнати

Ось на чому на чому, а на ліжку та матраці економити не варто. Саме на них Ви щовечора засипатимете і проводитимете по 6-10 годин на добу. І від того, наскільки зручним буде матрац та подушка, залежить якість Вашого сну, а в результаті – Ваше здоров'я та настрій.

Саме ж ліжко має бути міцним і виготовленим з екологічно безпечних матеріалів. Наприклад, у нас Ви можете замовити цей предмет меблів з МДФ з мінімальним вмістом формальдегідів або натурального дерева. Оцінити якість меблів допоможе також її запах: чим менше він виражений, тим вища якість.

Гарнітур для збереження єдності стилю

Такі предмети меблів, як ліжко, тумбочки, туалетний столик і шафа-купе, складають єдиний ансамбль, тому краще купувати або замовляти їх разом, а не окремо. Усі вони мають відповідати єдиному стилю. Стилі інтер'єрів бувають абсолютно різними, але найпопулярнішими залишаються:

1. Класичний.

Зазвичай для обстановки кімнати використовують двоспальне ліжко, дві тумбочки з боків, комод, столик для жіночих туалетних процедур та корпусну шафу. Підголів'я ліжка роблять високим. Декорують всі меблі різьбленням, розписом, інкрустацією, що надає їм більшої вишуканості. Шафа, як правило, досить габаритна і також відповідає загальній стилістиці.

Для виготовлення меблів у класичному стилі використовуються цінні породи дерев, а також натуральні матеріали оформлення.

2. Модерний.

На відміну від класики, сучасній спальні притаманний мінімалізм у всьому: у кількості меблів, її дизайні, колірних рішеннях. З декору в спальні може бути одна велика картина чи ваза. Меблів зовсім небагато. При цьому вдається розмістити багато речей завдяки функціональності. Для спальні в стилі модерн зазвичай замовляють шафу-купе, нерідко вбудовану. Він досить місткий і при цьому заощаджує багато місця.

Декілька порад на завершення

  • Який стиль інтер'єру Ви не вибрали, не перевантажуйте свою спальню різними, навіть дрібними предметами. Уникайте захаращеності.
  • Також вибирайте спокійні тони стін, меблів та елементів декору, навіть якщо Ви любите яскраві кольори. У цій кімнаті очі мають відпочивати.
  • Врахуйте габарити та планування спальні при виборі меблів.

Бажаємо вибрати такі меблі для спальні, які завжди допоможе Вам розслабитися і будуть служити довгі роки!