Види металевих меблів

Види металевих меблів

Переваги металевих предметів меблів

Меблі з металу останнім часом набувають все більшої популярності. І на це є кілька причин:

 1. Застосовуються металеві меблі у багатьох сферах. Її замовляють для офісних приміщень, житлових будинків, складів, навчальних закладів та комунальних компаній.
 2. Меблі з металу служить набагато довше, ніж інші, в силу властивостей матеріалу, з якого вони виготовлені.
 3. У таких меблях відсутні шкідливі речовини, які використовуються в процесі виробництва ДСП-плит.
 4. Металеві меблі мають велику стійкість до різних зовнішніх факторів. Вона не боїться підвищеної вологості, великих перепадів температури та навіть відкритого вогню.
 5. Такі меблі легко розбираються, тому її легше перевозити або замінювати деталі в них.

З цього можна зробити висновок, що офісні меблі з металу найкраще поєднують у собі надійність, функціональність та естетичну привабливість. Тим більше що вона має багато видів, про які ми поговоримо далі.

Види металевих меблів

 • Поличні стелажі. Вони є найбільш простим та зручним способом зберігання невеликих та легких вантажів. Такі стелажі можуть бути по-різному сконструйовані, залежно від завдань меблів. Їх використовують не тільки у складських приміщеннях та на підприємствах, але також і в офісах (зберігаються документи, книги, архівні файли). Крім того, поличковий стелаж можна поставити в гаражі для зберігання інструментів та іншого приладдя.
 • Бухгалтерські шафи. Найчастіше використовуються в офісах. Вони безпечно зберігати ділову, технічну, юридичну документацію та інші цінні речі. Така шафа - це, по суті, металева зварна конструкція, обладнана внутрішнім відділенням, що замикається, де зберігаються важливі робочі речі: друку, штампи, ключі, гроші.
 • Архівні шафи. У них зручно та безпечно зберігати службові та ділові файли, які потрібно зберігати довгий час. Відмінна риса архівних шаф у тому, що вони є особливо міцними, вміщують велику кількість речей та ефективно організовують робочий простір.
 • Шафи для роздягальні та вбиральні. Їх часто використовують у школах, спортзалах та інших підприємствах, де є потреба у зберіганні особистих речей. Усередині кожної шафки є гачки та полиці, тому там легко розміщувати головні убори, взуття чи інші речі. Такі шафи часто використовують у роздягальнях басейнів та інших місцях із підвищеною вологістю.
 • Картотечні шафи. Шафи для картотек та файлів допомагають систематизувати дані та ефективно зберігати різну документацію. Крім того, вони дозволяють архівувати та захистити документи від несанкціонованого доступу.
 • Вогнестійкі шафи. Їх особливість у тому, що вони виконані з вогнестійкого матеріалу (з низьким рівнем теплопровідності) і є багатошаровою конструкцією. Допомагають надійно захистити велику кількість файлів у місцях із підвищеною можливістю виникнення пожежі.
 • Медичні меблі. Вони використовуються у лікарнях, поліклініках, лабораторіях, аптеках, дитсадках та інших подібних закладах. Вони зберігаються різні лікарські препарати, медичні інструменти і перев'язувальні матеріали. Медичні меблі стійкі до корозії, які можуть з'явитися в результаті дезінфекційної обробки.
 • Індивідуальні конструкції. Є шафами, які мають окремі секції, кожна з яких знаходиться під замком. Призначені для зберігання цінних речей.

У компанії “Н-проджект” Ви можете замовити будь-яку з цих видів металевих шаф, а також виготовити конструкцію за індивідуальним дизайном. Висока якість та помірні ціни гарантовані.