Види шаф купе в залежності від типу приміщення

Види шаф купе в залежності від типу приміщення

Сучасні шафи-купе відрізняються своєю місткістю, функціональністю, практичністю та естетичністю. Перед покупкою цього предмета меблів потрібно орієнтуватися на тип приміщення, де він розміщуватиметься. Шафи-купе для передпокою, вбиральні, спальної, дитячої кімнати або офісного приміщення можуть бути схожими по дизайну, але їх функціональні характеристики будуть різними.

Зручність для передпокою

Зазвичай, у шафах-купе у передпокої зберігають речі, які потрібні цього сезону. Якщо передпокій не вміщує великої шафи і одяг нема куди подіти, можна розмістити вбудовану модель шафи-купе в коморі або в коридорі. У розташованій уздовж коридору шафі зручно зберігати не лише верхній одяг, а й взуття, аксесуари та інші предмети гардеробу.

Естетичність для вітальні

Шафа-купе для вітальні повинна бути не тільки місткою та зручною, але й красиво оформленою. Тоді він доповнить декор інтер'єру та справить гарне враження про приміщення. Відмінним варіантом для вітальні стануть моделі з відділеннями під одяг (закриті), і під елементи декору або побутової техніки (з полицями, відкриті).

Добре виглядають шафи-купе, прикрашені дзеркалами або матовим/глянцевим склом із малюнком. Часто на дзеркалах роблять піскоструминні візерунки або стильне обрамлення. Особливо виглядають шафи-купе, декоровані тематичним фотодруком, різьбленням, металевими елементами або підсвічуванням.

Місткість для спальної

У спальні багато об'ємних речей (наприклад, подушки, ковдри, пледи), а також особистих. Тому шафу-купе краще обирати містку та закриту. Якщо все-таки в такій шафі передбачено відкриті секції, на них можна розмістити свічники, фоторамки та інші предмети декору.

Різноманітність для дитячої

Для дитячої шафи-купе важливою характеристикою буде наявність великої кількості полиць для зберігання речей (одягу, іграшок, книг та ін.), яких багато у дітей. З такою шафою дитині буде цікаво розкладати свої іграшки та речі на місця. Оптимальним вибором для дитячої стануть моделі із вбудованим ліжком.

Не забувайте, що в дитячому віці життя яскравіше, тому яскраві кольори в дизайні будуть цілком доречні. Хоча це не обов'язково: деякі шафи для дитячої кімнати виконують під загальний інтер'єр кімнати.

Практичність для офісу

Офісні меблі зазвичай мають більш стриманий дизайн. Однак деякі шафи-купе виконують у яскравих, характерних для корпоративного стилю кольорах або з цікавими, за діяльністю компанії елементами декору. Важливим параметром вибору є багатофункціональність: наявність різних відділів для зручного зберігання предметів.

Це важливо

При виборі шафи-купе, особливо вбудованої, приділіть увагу її формі: правильно підібрана, вона допоможе розумно використовувати площу приміщення. Виробники виготовляють шафи-купе прямої, кутової, П-подібної форми. Вбудована шафа-купе можна розмістити в будь-якому куточку приміщення - навіть навколо дверей. Ми виготовляємо шафи-купе на замовлення за найвигіднішою ціною. Консультації наших фахівців допоможуть визначити дизайн, форму та внутрішнє наповнення виробу, що підходить під обраний тип приміщення.