Види шаф купе - які вони бувають?

Види шаф купе - які вони бувають?

Шафи купе доповнюють інтер'єр кімнати, вміщують гардероб, взуття та різне домашнє приладдя. Вони можуть візуально розширити приміщення, зробити його вищим, нижчим, просторішим, темнішим і т. д. Сьогодні функціонал шаф значно більший, ніж багато років тому.

Переваги шаф купе

У першу чергу, це – зручні у користуванні меблі, які займають мінімум місця в кімнаті, оскільки мають висувні двері. З іншого боку, вона містка, оскільки зазвичай залучений весь обсяг зберігання речей. Шафа купе буде доречною у будь-якій кімнаті та підійде під будь-який дизайн кімнати. Ви можете регулювати його наповнення. Кожен вирішує скільки потрібно полиць, виїзних ящиків, відділів для вішалок, а також місце розташування всіх елементів.

Такі меблі можна замовити під стіну будь-якої ширини. При цьому вони не захаращуватимуть місце і взагалі виявляться непомітними. Вони також можуть відмінно виконувати функцію окремої стінки у випадку, якщо потрібно розділити велику кімнату на дві зони. Купе може бути як з одного, так і з обох боків.

Наявність дзеркала не тільки виконуватиме своє пряме призначення, а й допоможе візуально збільшити приміщення, зробити його світлішим, вищим. При цьому двері не розхитуються, як у звичайних конструкціях на завісах.

Види шаф купе

Сьогодні пропозиція шаф купе рясніє на ринку. Можна замовити готовий виріб, а також оформити замовлення з необхідними характеристиками. Найчастіше представлені три основні види:

1. вбудовані;

2. напіввбудовані;

3. корпусні.

Особливістю вбудованих шаф є відсутність бічних стінок, задньої стінки, а також дна та стелі. Це свідчить про суттєву економію на матеріалі для покупця. Фірма встановлює такий виріб прямо у Вашу стіну, не залишаючи вільного простору.

На відміну від цього виду, у напіввбудованих моделях відсутні деякі деталі. Найбільш поширена відсутність однієї бічної стінки та дна.

Корпусні моделі складаються з єдиної конструкції: всіх стін, перегородок, висувних ящиків та дверей.

Чим кращі вбудовані шафи купе?

Крім економії простору, ці конструкції добре вписуються в належне їм місце і не звертають на себе зайвої уваги. Якщо в кімнаті якісно зроблений ремонт і всі стіни в ній рівні, припасування матеріалу за розміром і установка не складе зайвого клопоту.

Чим кращі корпусні вироби?

Такі шафи хороші тим, що вони придатні для транспортування. Ви зможете зробити перестановку в кімнаті, переклеїти або перефарбувати стіни на місці меблів, що стояли. Крім того, стіна кімнати піддається мінімальному впливу від контакту з шафою, на відміну від вбудованого. У другому випадку речі, що зберігаються, будуть стикатися зі стіною.

Типи шаф купе

Існує кілька типів:

· прямі;

· кутові;

· радіусні.

Прямі моделі прості у виготовленні, встановленні та експлуатації. Вони досить популярні та недорогі.

Кутові конструкції дозволяють заощадити мале місце, вписуються в кутові зони і при цьому залишаються функціональними. Однак вони мають свій мінус: збільшення вартості через складність конструкції. Попри це, дизайнери запропонують гарний вибір кутових форм.

Радіусні шафи дуже оригінальні на вигляд. Їх форма відрізняється від інших і може бути комбінованою, увігнутою, вигнутою, асиметричною, круглою та овальною. Вони можуть удосконалити будь-який дизайн та стати родзинкою приміщення. За функціональністю вони не гірші, ніж звичайні. Втім, є один мінус – більш висока вартість через складну конструкцію.

Дизайнерські рішення в галузі виготовлення шаф купе допоможуть Вам зробити свою кімнату комфортною та затишною. Вибирайте найбільш підходящий вигляд і форму та беріться за облаштування домашнього куточка.