Вітальня у сучасному стилі – неповторний дизайн

Вітальня у сучасному стилі – неповторний дизайн

Вітальня – це місце, де збирається вся родина та гості для спільного відпочинку. Тому важливо зробити її затишною та стильною – такою, де завжди буде приємно проводити час. У цій статті ми хочемо поділитись деякими рекомендаціями, як створити неповторний дизайн вітальні в сучасному стилі.

Ділимо вітальню на окремі зони

В організації простору зонування приміщення є найактуальнішим на сьогоднішній день. Це тренд, який набув популярності завдяки зручності та функціональності. Не треба ставити стіни. Відокремити одну зону від іншої можна:

  • кольоровим оформленням,
  • розміщенням меблів,
  • підлоговим покриттям,
  • освітленням,
  • та іншими способами.

У вітальні можна обідати з друзями, дивитися фільми, читати і навіть працювати. Якщо габарити приміщення дозволяють, виділіть окремі місця (зони) всіх цих занять. Наприклад, по центру можна поставити диван з кріслами та журнальним столиком навпроти телевізора. В одному кутку можна компактно розмістити стіл та крісло для роботи, коли немає гостей. З іншого боку кімнати або за центральною зоною (залежно від планування) можна поставити зручні пуфи або залишати крісла-мішки для читання або іншого виду спокійного відпочинку.

Правильно освітлюємо приміщення

У вітальні має бути центральне світло (яскраве) і локальне (слабше). Якщо Ви зібралися з друзями ввечері поїсти піцу, потрібен буде перший. Якщо ж хочете побути на самоті і спокійно відпочити, стане в нагоді приглушене освітлення окремої функціональної зони. Спеціальні світильники можна вбудувати у стелю або заховати у карнизах. Крім цього, за допомогою освітлення можна виділити окремі деталі в інтер'єрі (наприклад, картину, акваріум чи центральний стіл). Затишна обстановка, яку легко створити завдяки правильному світлу, допоможе розслабитись та відпочити.

Оформляємо інтер'єр вітальні згідно з стилем та призначенням

У сучасних вітальні часто великий телевізор є головним елементом у кімнаті, навколо якого будуються всі інші. Так, варто подбати про зручні та відповідні до загального стилю меблів, які дозволять розслабитися після важкого дня і гармонійно впишеться в інтер'єр.

Останнім часом особливою популярністю користуються такі стилі інтер'єру:

  • класичний – використовуються пастельні тони, старовинний декор, масивні дзеркала тощо;
  • ретро – відрізняється яскравим освітленням, оздобленням деяких елементів інтер'єру бахромою, використанням старовинних фото, крісел-качалок та інших предметів минулих років);
  • сучасні (модерн, хай-тек, мінімалізм) - характеризуються схильністю залишати багато вільного простору,
  • використовувати прямі ліній, контрасти в колірних рішеннях, поєднувати зовсім різні матеріали (наприклад, скла та пластику, дерева та металу), уникати химерності.

Якщо Ви хочете, щоб у вітальні було просторіше, Ви можете значно збільшити площу приміщення за рахунок відмови від зайвих меблів та використання трансформерів (розкладних меблевих конструкцій). Крім того, можна об'єднати кухню та вітальню, розділивши єдине приміщення на функціональні зони. Часто для візуального відділення кухні від вітальні використовують барну стійку. Меблі розставляють по периметру кімнати або зі зміщенням від центру до країв. Дзеркальна поверхня шафи-купе допоможе візуально збільшити простір.

Неповторність – це індивідуальність

Щоб створити неповторний дизайн вітальні, слід трохи пофантазувати. Тільки Ваші ідеї допоможуть зробити інтер'єр оригінальним та відмінним. Фахівці компанії “Н-проджект” готові допомогти з ідеями та їхньою реалізацією. Ми виготовимо (а при необхідності і продумаємо дизайн) якісні та стильні меблі для вітальні, які ідеально впишеться у Ваш інтер'єр! Зв'яжіться з нами, щоб дізнатися більше.