Як обрати комфортний та надійний диван?

Як обрати комфортний та надійний диван?

Диван є у будь-якому будинку. За статистикою, цей предмет меблів купують раз на 5-10 років. У цій статті ви дізнаєтесь, як вибрати надійний диван, на який хочеться впасти щоразу після важкого трудового дня.

Вибираючи готові вироби, доведеться задовольнятися тим, що є. Перевага виготовлення дивана на замовлення в тому, що ви самі вирішуєте, з чого робити каркас, яким має бути наповнення, ніж оббивати. А всі ці показники безпосередньо впливають на вартість виробу, його зручність та довговічність.

Призначення

Перед покупкою дивана дуже важливо розуміти, навіщо він вам. Ви купуєте його до передпокою для зустрічі гостей? Тоді він має бути зручним насамперед для довгого сидіння. Тоді ви зможете весь вечір просидіти з друзями, не відчуваючи дискомфорту. Чи плануєте іноді класти на ньому гостей? Вам потрібна модель із розкладним механізмом. Чи збираєтеся на ньому спати щодня? Тоді він має бути як мінімум розкладним та комфортним саме для щоденного сну. Диван потрібен вам як декоративний елемент? Що ж, наголосіть на оригінальному дизайні.

Габарити

Важливий аспект вибору. Визначтеся з точним місцем розміщення дивана в кімнаті та відповідно до нього підбирайте розмір меблів. Асортимент моделей досить широкий, щоб вибрати відповідний. Найбільш популярними є розкладні дивани. Вони компактні у складеному вигляді та служать повноцінним ліжком у розкладеному. У будь-якому випадку, вам потрібно заздалегідь знати розміри дивана, щоб він без проблем помістився у вибране місце.

Каркас

Каркас є основою будь-якого дивану. Саме на ньому тримається вся конструкція та ті, хто сидить на дивані. Каркас для диванів зазвичай роблять із деревини, ДСП або комбінації (ДСП з дерев'яним брусом). У готовому виробі зовні не видно, з чого зроблено каркас (хіба що за ціною дивана можна здогадатися). Перевагою меблів на замовлення є те, що ви самі вибираєте матеріал, розуміючи його вартість та довговічність.

Наповнення

Наповнення – одна з найважливіших частин дивану. Зазвичай, наповнювачами служать пружинні блоки, ламелі та пінополіуретан. У дорожчих моделях комбінують різні види пружинних блоків. Іноді до пружин додають додатково прошарки термоповсть і пінополіуретану, з якими вироби більш довговічні та комфортні.

Механізм трансформації

Сучасні дивани відрізняються різноманітністю механізмів розкладання, перетворюючись зі звичайного дивана для сидіння на повноцінне спальне місце. Вирізняють такі типи розкладних механізмів:

· висувний (викочування);

· книжка;

· єврокнижка;

· класична софа;

· дельфін.

Оббивка

Різноманітність тканин, які служать для оббивки диванів, дуже велика. Вироби оббивають:

· велюром та мікровелюром;

· флоком;

· шеніл;

· гобеленом;

· жаккард

· шкірою;

· шкірозамінником.

Вибираючи покупку дивана на замовлення, ви маєте можливість самостійно підібрати бажаний матеріал відповідно до ваших переваг та фінансових можливостей.

Диван на замовлення недорого

Компанія "Н-проджект" пропонує виготовлення диванів на замовлення високої якості за доступною ціною. Виклик замірника та доставка по Житомиру - безкоштовно. Звертайтесь за консультацією.