Як обрати меблі для дитячої кімнати школяра?

Як обрати меблі для дитячої кімнати школяра?

Вибір меблів школяру – заняття не те щоб складне, але й зовсім простим його теж назвати не можна. Якщо, звісно, це не дитячі меблі від N-project у Житомирі. Тільки знати фірму, що виготовляє дитячі меблі - це одне, а розуміти, якими повинні бути ці меблі - зовсім інше.

На що звертати увагу під час вибору?

Якщо пропустити різні дівчачі прикраси та предмети хлоп'ячої атмосфери, то меблі дитячої кімнати повинні бути:

· такі, щоб вони подобались дитині, а не батькам;

· ергономічними;

· функціональними;

· зручними;

· безпечними.

Причому дитяча кімната дівчинки повинна відповідати цим вимогам так само, як і кімната хлопчика.

На що орієнтуватися під час вибору кожного з предметів інтер'єру?

Ліжко

Найважливіша деталь спальні. Вибрати можна:

· односпальну;

· полуторну;

· для хлопчика – у зелених, синіх, помаранчевих тонах;

· для дівчинки може бути з рожевими квітами.

Компанія "Н-Проджект" пропонує будь-який з варіантів. Але при покупці, батькам необхідно знати, що перша модель більше підходить школярам молодших класів, друга – старшокласникам.

Шафи

Якщо дозволяє місце, краще поставити декілька. Жодна дитяча кімната дівчинки, та й хлопчика теж, не може не мати бодай однієї шафи. Речі, книги, різні іграшки, інші важливі речі – все це потребує місця. Якщо шаф кілька, нехай одна (але тільки для старшокласників) буде з дверцятами зі склом для шкільного приладдя. Другий, закритий – для речей. Або одна шафа-купе. Чим не ідеальний вихід зі становища?

Стіл

Починати обирати меблі може навіть краще саме зі столу, особливо коли приміщення невеликих розмірів. Які столи пропонуються?

1. Звичайний прямий стіл невеликого розміру. Для молодших класів саме те.

2. Кутовий. Очі "мозолять", кути, що не використовуються, перетворюється на робочу зону.

3. З увігнутою передньою частиною стільниці. Залежно від розміру зручний школярам будь-якого віку.

Комп'ютерний стіл – окрема модель, більш підходяща для старшокласників. Раніше комп'ютерні столи використовувалися лише у школах великих міста, як-от Київ. Зараз звичайнісінька житлова дитяча кімната хлопчика старшокласника, як у принципі і дівчинки, без такого столу немислима.

Тумбочки, комоди

Дуже корисні предмети меблів, якщо дозволяє площа приміщення. Тумбочка стане непоганим «додатком» до ліжка. Коли в ліжку немає нижніх висувних ящиків для постільних речей, комод з успіхом візьме на себе відповідальність за їх зберігання.

Полиці

У маленьких кімнатах можуть замінити навіть шафи. У великих буде не зайвим доповненням до шаф, тумбочок, комодів.

Так начебто все, хіба тільки на завершення застерегти батьків від необдуманої витрати часу. У місті Житомир є компанія N-project, яка виготовляє найрізноманітніші меблі для дитячих кімнат. Фахівці допоможуть все, що потрібно, від розробки дизайну меблів до встановлення готових меблів.