Як обрати меблі для маленької кухні

Як обрати меблі для маленької кухні

Дизайн-проект будь-якої кухні повинен включати підбір меблів. Більшості господарок нашої країни доводиться тіснитися в малогабаритних кухнях. Тому ми вирішили опублікувати кілька простих порад щодо вибору меблів, які допоможуть розширити простір маленької кухні.

Найкраще меблі для приміщення невеликих розмірів робити на замовлення. Виконана за індивідуальними особливостями кухні, вона буде економною та функціональною. Взагалі, функціональність та мінімалізм – ті основні принципи, на яких має ґрунтуватися рішення щодо вибору меблів.

Як обрати меблі для маленької кухні?

Кухонний гарнітур

Якщо ви купуєте або робите меблі на замовлення, вибирайте світліші тони. Наприклад, темні меблі з натурального дерева в маленькій кухні виглядають похмуро. Меблі повинні бути легкими і світлими на вигляд. Дзеркальні поверхні візуально розширюють простір.

Добре впишуться у дизайн малогабаритної кухні вузькі моделі шаф та полиць. Меблі на замовлення дозволяють зменшити стандартну глибину шаф (наприклад, замість 60 см – 40 см). При цьому збільште вертикальний простір і максимально заповніть його. Таким чином ви зможете розмістити велику кількість кухонного начиння та візуально "витягніть" приміщення вгору.

Ящики з висувним і підйомними механізмами, на відміну від звичайних дверей, також заощаджують місце. Всім кухням підходить кутове планування, яке дозволяє залучити кожен вільний куточок.

Стіл і стільці

Саме ці меблі зазвичай займають найбільше місця. Але сучасні столи також можуть суттєво заощаджувати місце.

Виберіть відповідний варіант:

  • відкидний стіл;
  • стіл, що складається;
  • викочування або висувний стіл;
  • розсувний стіл.

При замовленні меблів у нас, фахівці компанії "Н-проджект" допоможуть підібрати оптимальний за конструкцією та ціною стіл, користуватися яким буде не менш зручно, ніж звичайним.

Стільці також краще вибрати складні.

Барна стійка

Сьогодні майже у кожній сучасній кухні є барна стійка. Цей елемент меблів став дуже популярним завдяки своїй практичності. Він повністю відповідає основним принципам планування: мінімалізм та функціональність.

По висоті барні стійки займають 100-120 см. Розміщуються або біля стіни, або розташовуються перпендикулярно до неї, являючи собою продовження стільниці. У барної стійки можна поїсти, випити і навіть щось нарізати, якщо решта простору зайнята. Часто барна стійка служить для поділу вітальні та кухні.

Висновок

Порада: Перед тим, як змусити кухню меблями, зробіть перепланування: об'єднайте кухню та вітальню. Потім розбийте простір на функціональні зони: для готування, для їди, для розмов за кавою і т.д.

Озброївшись цими нехитрими прийомами, можна навіть маленьку кухню зробити комфортною та затишною. Фахівці компанії "Н-проджект" завжди готові допомогти вам у проектуванні приміщення, виборі меблів та оформленні кухні вашої мрії.