Як обрати туалетний столик в спальню?

Як обрати туалетний столик в спальню?

Протягом кількох століть туалетний столик був обов'язковою частиною жіночого будуара. Спочатку це було місце для ранкового туалету, потім за ним робили зачіски, а з появою першої декоративної косметики – макіяж.

Сьогодні туалетному столику у спальні відведена декоративна та функціональна ролі. Це острівець особистого простору жінки, її затишний куточок, де вона може не тільки зробити гарне укладання, доглядати своє обличчя та тіло, а й повноцінно відпочивати за читанням улюблених книг або працюючи за ноутбуком.

Туалетний столик може бути частиною спального гарнітура або окремою яскравою акцентною плямою, що розбавляє спокійний інтер'єр приміщення.

Що потрібно врахувати під час виборів жіночого косметичного столика?

Оскільки спальня – це місце спокою та повної релаксації, тут не повинно бути дратівливих елементів, а вся обстановка має нести винятково позитивний настрій.

Тому жіночий столик для косметики повинен гармонійно вписатися у спільний інтер'єр спальні. Це стосується не тільки стилю, а й кольорової гами, включаючи тон стін та покриття для підлоги. Разом з тим, за допомогою туалетного столика незвичайної форми або яскравого кольору можна внести нестандартний акцент в інтер'єр, виконаний у стриманих і спокійних тонах.

Другий аспект, який потрібно враховувати при виборі цього виробу - розмір простору, щоб стіл вдало вписався в обстановку і не займав багато простору.

По-третє, для створення ефектної зовнішності не обійтися без функціональних дзеркал та освітлення, що створює рівномірне м'яке та розсіяне світло. Дзеркало може бути як з рамою, так і без неї, головне, щоб його ширина становила близько двох третіх від довжини столу.

А по-четверте, варто подбати про зручне крісло, стільці, або пуфі і подумати про кількість шафок та їх функціональну необхідність у процесі догляду за обличчям та тілом

Основні типи та різновиди туалетних столиків

Функціональні можливості та дизайн туалетного столика безпосередньо залежать від виду матеріалу, з якого він виготовлений. Недорогі варіанти зазвичай зроблені з ДСП або МДФ, а елітні моделі - з цілісного дерева. Сьогодні також зустрічаються вироби зі скла та металу, які ідеально підходять під сучасні рішення у дизайні спалень.

Залежно від функціональних можливостей та габаритів, цей вид меблів прийнято розділяти на чотири основні типи. Прямокутний та квадратний косметичний столик у класичному стилі оснащений досить громіздкою дзеркальною площиною та має кілька ящиків для зберігання косметики, прикрас та різних дрібниць. Оптимальним вибором для любителів милуватися своїм відображенням на повний зріст є столик із дзеркалом для макіяжу типу «Трюмо». А розглянути свій образ у тривимірному відображенні вам допоможуть кутові моделі із трьома дзеркальними поверхнями – типу «Трельяж». За допомогою туалетного столика з тристулковим дзеркалом можна ефективно заповнити порожній кут і одночасно створити місце для зберігання прикрас, косметики та різних жіночих штучок.

Останнім часом з'явилися сучасні конструкції підвищеної практичності, обладнані дзеркальною панеллю відкидної, яку можна ховати всередину косметичного столика і відкривати при необхідності. У звичайному закритому стані такий жіночий столик для косметики має вигляд невеликого комода або тумбочки, що стане оптимальним рішенням для квартири-студії або малогабаритної кімнати.

Великою популярністю серед споживачів користується білий туалетний стіл, але в такому випадку потрібно бути дуже уважним, оскільки глянцевим поверхням властиво добре відбивати світло, і тому не виключені відблиски, до того ж на них сильніше видно різні забруднення.

Сьогодні сучасний ринок меблевого приладдя для спальні вражає своєю різноманітністю, тим самим дозволяючи споживачеві знайти оптимальну модель, що задовольняє всім побажанням. Прислухаючись до власної інтуїції та детально вивчивши асортимент косметичних столиків у магазинах та на спеціалізованих сайтах, можна придбати корисний та гарний виріб.