Як оформити кухню: практичні поради?

Як оформити кухню: практичні поради?

Щоб кухня була кухнею, там мають бути вогонь, вода та меблі. За перші два пункти за великим рахунком відповідають комунальні служби. А ось стильний дизайн та зручні меблі – це вже наша частина. Як оформити кухню, щоб вона була красивою та практичною?

Пропонуємо вам кілька порад:

Меблі для кухні в основному одноманітні і складаються з типових деталей-ящиків. Однак останнім часом сучасні дизайнери почали робити кухні різноманітнішими, з нестандартними модулями. Так чому б вам не поставити в сусідню їдальню чи вітальню стелаж, комод, сервант тощо? з таким дизайном, як на кухні? Таке рішення візуально розширить приміщення та виділить його серед інших.

Зараз все більш актуальними і популярними стають меблі на замовлення. Якщо майстри роблять меблі спеціально під особливості вашого приміщення, замініть навісні шафи полицями в нішах. Якщо приміщення дозволяє, розмістіть у другому ярусі книги та напої – вийде бібліотека з баром. Сучасно, зручно.

Не втрачає популярності кухонні меблі зі сталі. Якщо раніше вона була лише у ресторанах, то зараз її виробляють навіть на звичайних фабриках. Металеві меблі – ознака мінімалістичного стилю. Якщо ви все ж таки - прихильник більш традиційного інтер'єру, додайте в дизайн елементи з дерева. Сталеві елементи чудово поєднуються з натуральними матеріалами.

Оформляєте заміський будинок? Спробуйте з'єднати велике каміння з необробленим деревом. Ваша кухня стане неймовірно затишною та водночас сучасною. Вся техніка на таких кухнях знаходиться на увазі і зазвичай має такі ж сталеві корпуси.

У наш час виробники спрямовані на виготовлення меблів, які можна розмістити на відкритому просторі. Класичний варіант – глянсові моделі з чіткими деталями. Підходить для міських приміщень. У заміському будинку, де переважає не розкіш, а простота, чудово виглядатимуть традиційні кухонні меблі з фарбованим фільончастим фасадом. У будь-якому випадку, за допомогою меблів потрібно поділити приміщення на функціональні зони (для готування, їди та ін.).

Зручно буде на тій кухні, де правильно організовано простір. Розмістіть меблі так, щоб було чітко зрозуміло: тут місце для готування та господарських справ (помити, витерти, нарізати, обсмажити, запекти і т.д.), а там - їди та відпочинку (поїсти, випити вина, поговорити за чашкою чаю ). Добре впораються з функцією зонування барна стійка або шафки, поставлені буквою П. Обидва варіанти досить практичні: звільняється місце та все під рукою.

Якщо габарити кухні дозволяють, поставте по центру кімнати великий обробний стіл. Такий елемент притаманний класичних кухонь. Такий дизайн був більш популярним у заміських будинках. Але з недавніх пір увірвався до сучасних міських квартир, у яких кухні перестали нагадувати комірки і мають більше відкритого простору.

Тенденція ставити стіл у центр приміщення наштовхнула на думку додати йому функції. Нерідко в стіл вбудовують плиту чи мийку. Або збираються за ним всією родиною для їди. Якщо ви купуєте стіл на замовлення, робіть модель з виступаючим крилом. Так сидіти буде зручніше, оскільки стінка не заважатиме коліна.

Перед купівлею барних стільців обов'язково заміряйте відстань від підлоги до верхнього краю столу. Це дозволить підібрати найбільш комфортну висоту стільців.

Це деякі поради, які допоможуть раціонально організувати простір на кухні та вибрати стильні меблі. Впевнені, така кухня надихне вас на приготування кулінарних шедеврів. Якщо вам потрібна професійна допомога у створенні дизайну чи меблі на замовлення, фахівці компанії “Н-проджект” з радістю допоможуть у цьому.