Як оновити старі кухонні меблі?

Як оновити старі кухонні меблі?

До вашої уваги представлені способи легкого та цікавого оновлення інтер'єру кухні, що не потребує ремонту та значних матеріальних витрат.

Яскраві кольорові акценти

Навіть найдорожчі та якісні шпалери не встоять перед часом. Колись вони втратять «свіжість», стануть тьмяними і непривабливими. Але для того, щоб зробити стіни знову «свіжими», не потрібно робити капремонт, варто лише внести пару яскравих деталей в інтер'єр. Таким чином, усі недоліки стін відійдуть на другий план і будуть менш помітними.

Найкращий спосіб – яскравий кухонний гарнітур. Можна пофарбувати дверцята шафок, використовувати техніку декупаж.

«Освіжимо» кухонну підлогу

Підлога, хоч і знаходиться знизу, але грає далеко не останню роль у кухонному інтер'єрі і також потребує змін. Повне перероблення підлоги не потрібна. Але новий лінолеум або килимове покриття здатні повністю змінити атмосферу на кухні.

Перевага: постелити такі покриття можна самостійно, без особливих навичок.Текстиль як частина кухонної естетики

Текстиль, як частина кухонної еститики

Поновити кухня без капітального ремонту допоможе звичайний текстиль. Наприклад, штори.

Вибирайте штори, виходячи з:

  • Площі приміщення. Штори, особливо легкі повітряні, із поперечними смугами можуть візуально збільшити простір. Але врахуйте: яскраві малюнки на шторах, навпаки, роблять приміщення менше.
  • Стиль кухні. Все просто: якщо інтер'єр кухні створений у стилі мінімалізм, то і штори для кухні купуйте прості, лаконічні.
  • Практичності. Врахуйте, кухня - місце, де постійно збирається жир та різні запахи. Крім того, матеріал, з якого вони виготовлені, має бути вогнестійким.
  • Функціональність. Не купуйте штори, які не зможуть повністю виконати свою функцію – закрити від сонця чи цікавих очей. Вибирайте не лише гарні, та й функціональні штори.

Як же без посуду?

Ніщо так не прикрасить кухню, як новий стильний посуд. Цей штрих зробить вашу кухню більш ошатною. Матеріал посуду також повинен відповідати загальному стилю: класичний інтер'єр передбачає фарфоровий посуд, кантрі – глиняний.

Власний сад на підвіконні

Для цього зовсім не потрібно значних матеріальних вкладень, але кілька рослин зробить вашу кухню затишною і «живою». Поцікавтеся питанням змісту, адже багато кімнатних рослин почуваються краще на кухні, ніж будь-де. Крім того, можна самостійно вирощувати різні приправи, які можна одразу і використовувати для приготування їжі.

Це далеко не всі способи відновити вашу кухню. Кухня складається з дрібниць – саме вони створюють особливу атмосферу.

Якщо любиш кухню як місце, де створюються кулінарні шедеври — тоді немає перешкод для творчості!