Як перепроектувати кухню?

Як перепроектувати кухню?

Проект може змінюватись в ціні від декількох сотень доларів, якщо вам потрібно замінити прилад, до десятка тисяч, якщо ви хочете модернізувати застарілі стільниці, покриття для підлоги та настінні покриття. Нижче наведено деякі кроки для реконструкції вашої кухні.

Інструкції з планування, проектування та модернізації кухні:

1. Визначити кошторис витрат, завітавши до спеціалізованих магазинів для благоустрою житла. Порівняйте якість та вартість техніки, стільниць, тумб та шаф. Розділіть ціни на 2 набори:

· ті, що Ви можете легко собі дозволити;

· ті, що хотілося б мати.

Визначте, хто займатиметься реконструкцією, якщо підрядник – додайте його послуги до загальної вартості проекту.

2. Підрахуйте, скільки грошей є зараз. Визначте доцільність реконструкції кухні за рахунок кредиту.

3. Вирішіть, як краще оновити шафи – реставрувати, купити нові або зробити шафи-купе на замовлення.

4. Розгляньте різні варіанти покриття підлоги – лінолеум, дерево, ламінат, ковролін чи плитка. Врахуйте, що сучасний лінолеум, який зараз є у продажу, виглядає набагато краще, ніж ліноулеум у будинку у Вашої бабусі. Існує безліч ламінатів, які імітують натуральне дерево, але значно простіше у догляді.

5. Оновіть освітлення, встановивши стельовий вентилятор, додайте кілька милих світильників, встановіть оригінальну люстру, бра або використовуйте вбудоване освітлення.

6. Виберіть матеріал для столу. Визначте, що важливіше ціна чи довговічність? Можливо, переплативши зараз, Вам не доведеться вливати додаткові кошти через кілька років для заміни стільниці на нову.

Встановлення нової кухні

  1. Звільніть кухню. Проведіть ревізію і відправте в бак для сміття все старе і непотрібне.
  2. Перефарбуйте стіни або оновіть шпалери, якщо хочете її освіжити. Робити це краще насамперед.
  3. Встановлення шаф та столу. Можна скористатися послугами спеціаліста, оскільки найменша неточність при користуванні матеріалами, плиткою або гранітом може дорого обійтися. Якщо ж встановлюється виріб із менш дорогих матеріалів – скористайтесь вкладеною інструкцією та проведіть роботу самостійно.
  4. Установка освітлення може пройти досить швидко, якщо електропроводка гаразд. Переконайтеся, викликавши фахівця, який здатний перевірити її справність.
  5. Встановлення нової техніки. Попросіть, щоб бригада, яка доставляє техніку, одразу встановила її на потрібне місце. Далі підключення можна здійснити самостійно згідно з інструкцією.
  6. Завершіть оновлення кухні використовуючи маленькі декоративні деталі, такі як ємності для цукру, борошна, круп, шторками для вікон, гарним настінним годинником, надайте своїй кухні комфорту та затишку.

Важко визначитися з проектуванням кухні? Дивіться приклади наших робіт!

  1. Ми розробили понад 70 кухонь різних стилів, ергономіки та дизайну. Дивіться приклади кухонь та кухонних меблів
  2. Більше 50 шаф-купе різноманітних форм, функціональностей та призначень. Дивіться приклади виготовлених шаф