Як підібрати меблі для маленької спальні: топ 3 корисні поради?

Як підібрати меблі для маленької спальні: топ 3 корисні поради?

Спальня - це місце, де людина може розслабитися і відпочити після важкого робочого дня. Саме тому вона має бути комфортною та затишною. На жаль, невеликі габарити більшості квартир недають можливості встановити багато предметів. Тому виникає необхідність купівлі функціональних меблів, які ідеально впишуться в дизайн кімнати.

Компанія "Н-проджект" виготовить для вас меблі для спальні будь-яких розмірів та конструкції відповідно до ваших уподобань, бюджету та особливостей планування. Дизайнер допоможе розробити дизайн інтер'єру, в якому все сприятиме вашому відпочинку. А поки що ви міркуєте, ми хочемо поділитися деякими аспектами, на які варто звернути увагу, щоб вибрати меблі в маленьку спальню.

1. КУПУЙТЕ БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНІ МЕБЛІ

Ліжко – це серце будь-якої спальні, головний предмет в інтер'єрі. Звичайно, важливо, як вона виглядатиме. Але крім зовнішнього вигляду подбайте про функціональність меблів. Наприклад, можна замовити конструкцію з додатковим місцем зберігання всередині, прихованими висувними ящиками, розкладними елементами і т.д.

Крім того, сьогодні велику популярність набули вироби-трансформери, які, завдяки сучасним механізмам, легко перетворюються з одного предмета меблів на інший. Йдеться не лише про розкладні дивани. Зараз є багато практичних рішень, які чудово економлять місце у приміщенні. Наприклад, за невеликим стелажем може ховатися ліжко: вдень там може бути робоча зона, яка ввечері перетворюється на спальне місце. Також ліжко може бути частиною шафи-купе, і у складеному стані має вигляд цієї конструкції.

2. РОЗСТАВЛЯЙТЕ МЕБЛІ ПРАВИЛЬНО

Зручність кімнати залежить не тільки від кількості предметів та їх кольорів. Велику роль грає те, як їх розставлено. Завдяки плануванню одну і ту ж кімнату з тими ж предметами меблів можна зробити захаращеною та незручною, а можна – більш просторою та затишною.

Не рекомендуємо ставити велике ліжко по центру і навпроти дверей. У першому випадку вона закриватиме собою прохід, а в другому щоразу при відкритті дверей ви почуватиметеся не дуже комфортно. Також не варто присувати її до радіаторів опалення або вікон: ліжко закриє підхід до важливих об'єктів, а ви відчуватимете або надлишкове тепло від батарей, або протяги з вікон. Найкраще поставити виріб так, щоб з обох боків було вільне місце. Так ви і ваш партнер зможете вільно підвестися, не порушуючи сон іншого.

3. ПІДБИРАЙТЕ СПОКІЙНІ КОЛЬОРИ ОДНОГО ТОНУ

Звичайно ж, у меблів відіграє роль не тільки їх розміри та функціональні особливості, але також колірна гама. Не складно здогадатися, що яскраві  відтінки в спальні вкрай недоречні, тим більше в маленькій. Єдине, що допустимо, - використання одного яскравого кольору як акцент. Але робити це потрібно грамотно та зі смаком.

Найкраще вибирати серед світлих пастельних тонів. Відтінки бежевого, персикового, світло-блакитного, світло-зеленого, світло-рожевого, а також класичний білий допоможуть створити атмосферу, що сприяє приємному відпочиноку.

Висновок

Щоб правильно облаштувати спальню. Необхідно враховувати багато чинників, від конструкції меблів до колірних рішень. Фахівці компанії "Н-проджект" допоможуть створити дизайн інтер'єру, а також виготовлять меблі на замовлення будь-якої складності. Детальну інформацію дивіться на нашому сайті, а також звертайтеся за телефонною консультацією.