"Як порадувати дитину" або "обираємо меблі для дитячої кімнати"

Двоє дітей - це подвійне щастя, а й подвійна відповідальність. Скільки б не було Вашим діткам років, вони потребують особистого простору. Коли кожна дитина має свою кімнату - це ідеальний варіант. Але що робити, якщо діти ділять одну? Скористайтеся нашими порадами, як облаштувати дитячу кімнату на двох.

Загальне

Оформляючи дитячу, перш за все орієнтуйтеся на вік, стать та особисті уподобання дітей. Подумайте про звички, про те, чим ваші діти люблять займатися у вільний час, і постарайтеся перенести це в інтер'єр кімнати.

Зверніть увагу на улюблені іграшки, ігри, книжки, фільми – все це допоможе створити кімнату-мрію. Не бійтеся зробити дизайн у дитячій яскравим та позитивним. Наприклад, можна сміливо брати жовті, оранжеві, зелені, рожеві кольори та гармонійно комбінувати з іншими.

Розділіть кімнату на зони

Кожна дитина має свій внутрішній світ. І для того, щоб їхнє спільне існування було максимально комфортним, поділіть кімнату на функціональні зони. Найчастіше виділяють місце для роботи, гри та відпочинку.

Найменші діти зазвичай більш активні та люблять рухливі та інтерактивні ігри. Їм варто виділити більше місця під ігри. Ті, що старші, проводитимуть більше часу у робочій зоні. Але будь-якого віку не були діти, не змушуйте їх користуватися одним комп'ютером на двох. Для збереження миру в сім'ї знайдіть можливість купити другий девайс (наприклад, портативні ультрабуки та планшети допоможуть заощадити робочий простір).

У будь-якому віці для дитини важливо мати свій куточок, де він почуватиметься захищено, де зможе усамітнитися і просто відпочити. Використовуйте штори, мобільні перегородки, шафи для відокремлення певного простору в кімнаті.

Коли у вас хлопчик та дівчинка...

У такому разі оформити інтер'єр дитячої складно, але можливо. Приготуйтеся, що конфлікти інтересів все одно будуть - постарайтеся звести їх до мінімуму. Фізичне та психологічне формування у дівчаток проходить швидше, ніж у хлопчиків. Тому в кімнаті має бути хоча б невелика перегородка.

Якщо такої можливості немає, хоча розділіть дитячу на дві рівні частини і оформіть їх у різному кольорі. На боці дівчинки переважатимуть:

  • світлі ніжні тони;
  • ляльки;
  • м'які іграшки;
  • фотографії і т.д.

Хлопчики навпаки наповнять кімнату:

  • конструкторами;
  • технікою;
  • колекцією авто.

Кімната може бути поділена як контрастно, і зберігати цілісний вигляд. При другому варіанті допоможе точкове змішування стилів (на зразок інь та янь).

Коли у вас дві дівчинки або два хлопчики.

Тут з інтер'єром буде легше, проте у одностатевих дітей часто бувають різні смаки. Але якщо ви таки облаштовуєте кімнату в одному стилі, постараєтеся підкреслити індивідуальність кожної дитини за допомогою кольорів, форм, іменних гравіюваннь тощо.

Обов'язково виділіть два ліжка, два окремі столи, полиці для кожного з них. Так, навіть ділячи одну кімнату, у дітей буде особистий простір, а це просто необхідно (особливо у старшому віці).

Які меблі в дитячу обрати?

Вибираючи меблі в дитячу, перш за все, звертайте увагу на її міцність, екологічність та зовнішній вигляд. Найкраще придбати комплект модульних дерев'яних меблів або меблів із МДФ із заокругленими краями та рівною поверхнею. Так, усі малюки зможуть без проблем займатися разом листом, малюванням, пластиліновим ліпленням чи ще чимось. Якщо діти люблять книги, громіздку книжкову шафу можна замінити (якщо вона не виконує розділової функції) звичайними навісними полицями.

До вибору ліжка підійдіть серйозно та відповідально. Тут є над чим подумати. Найбільш популярний варіант – двоярусне ліжко. Діти зазвичай у захваті, особливо від верхньої частини. Так, що не забудьте розподілити спальні місця ще перед покупкою – домовтеся чи киньте жереб.

Чудово заощадить місце і, до того ж, впишеться практично в будь-який стиль механізм висувного ліжка. Зазвичай вони замасковані під шафу або навіть стіл. Але такі ліжка й коштують недешево.

Сьогодні користуються особливою популярністю так звані подіумні ліжка. Іноді висота їх основ сягає пів метра. Основою такого ліжка можуть бути полички та шафки. Також там спокійно дівчатка можуть зберігати власний гардероб. вельми оригінальне та практичне рішення.

На нашому сайті ви можете вибрати та купити меблі для дитячої у відмінній якості та сучасному стилі. Також, замовте консультацію, і наші фахівці допоможуть підібрати найбільш підходящі меблі та створити неповторний інтер'єр кімнати для ваших скарбів.