Як правильно вибрати кухню – поради експертів фабрики N-project

Як правильно вибрати кухню – поради експертів фабрики N-project

Час проведення ремонту завжди пов'язаний з турботами, стресами, сумнівами, а разом з тим – із приголомшливою радістю від очікуваного ефекту від практично нового затишного куточка. Цю радість може принести правильно організований ремонт та вдало підібрані меблі. Особливо відчутні приємні емоції там будинку, де найчастіше збирається вся сім'я – на кухні.

До вибору нової кухні варто підходити з великою увагою. Багатофункціональність і хороша організація робочої зони скоротить процес приготування їжі і зробить непомітним час, витрачений нею. У цьому Вам допоможуть поради щодо вибору кухні від експертів фабрики N-project.

Як обрати кухню?

Перш ніж поставити перед собою це завдання, необхідно врахувати всі недоліки попередньої, щоб не допустити їх у новому виробі. Крім того, потрібно визначиться із вирішальним для Вас фактором: низька вартість або якість та надійність. Вибравши бажаний напрямок, слід пройтися такими етапами:

1. План.

2. Проект.

3. Бюджет.

4. Матеріали та комплектуючі.

5. Стиль, колір.

Написати план

Складання плану необхідне для того, щоб вирішити, як буде облаштована кухня. Багато хто вважає, що цей етап є необов'язковим, оскільки весь план можна продумати в голові. Однак, як показує практика, написаний план набагато повніше показує бажану картинку. Отже, визначте, скільки кухонних меблів необхідно, яка форма меблів найбільше підійде під план Вашої кухні і як краще її розмістити. Разом з тим вирішіть, які електроприлади необхідні для її наповнення.

Створити проект

Написавши докладний план, можна переходити до складання проекту. Виміряйте довжину, ширину, висоту місця, призначеного під кухонні меблі. Далі з огляду на пропорції намалюйте в масштабі проект майбутньої конструкції. Розташуйте на ньому всі елементи: миття, варильну плиту, витяжку, стільницю і т.д.

Порада: якщо планування приміщення досить маленьке, намагайтеся якнайбільше залучити кути.

Бюджет вирішує все

Визначтеся з допустимим бюджетом. Це головна складова, за якої здійснюється вибір кухні, по тому, як асортимент меблів – неосяжне поле.

Матеріал та наповнення кухні

Одним із визначальних етапів є вибір матеріалів та комплектуючих. Слід звернути увагу на якість стільниці, ДСП, фасаду, фурнітури. Стільниця - зона, яка найбільше взаємодіє з водою. Вона може бути:

· із пластику (в основі ДСП);

· зі штучного каменю (наливна та з листового каменю);

· із натурального каменю.

Перший варіант найдешевший і якісний. Вона досить стійка до води. Якщо головною для Вас є оригінальна форма, яка не має стиків, вибирайте штучний камінь. Для тих, у кого у пріоритеті якість матеріалу, найкраще підійде натуральний камінь.

Корпус шаф та столів для кухні виготовляється з ДСП.

Фасад – одна з найдорожчих елементів кухонних меблів. Вибір матеріалу дуже великий: МДФ, ДСП, АЖТ профіль, пластик, дерево та багато інших. Варто звернути увагу на частий контакт фасаду з теплом та вологою.

Порада: найдешевший фасад з ламінованої ДСП, але середня якість. Ми радимо зупинитися на виборі фасаду із МДФ.

Фурнітура для кухонних меблів також буде постійно використовувати. У зв'язку з цим радимо вибирати якісний матеріал.

Який колір кухні обрати?

Вирішальними для дизайну кухні є стиль та колір меблів. Два майже протилежні напрямки: класичні меблі та модерн. Тільки Ваші уподобання можуть бути визначальними. Що стосується кольору, то важливо враховувати освітлення у приміщенні. Не забувайте про те, що темні відтінки візуально роблять світлу кімнату темнішою і навпаки. Крім того, якщо зона кухні не роз'єднана з передпокою, враховуйте дизайн та дотримуйтесь загальної гами кольорів.

Вибір кухні не складе проблем, якщо його правильно організувати. Скористайтеся порадами експертів фабрики N-project та створіть власний куточок теплоти та затишку!