Як правильно вибрати шафу купе у спальню?

Як правильно вибрати шафу купе у спальню?

Вибір шафи – взагалі справа непроста, адже такі меблі купуються не на один рік. А тим більше до спальні, де ви проводите багато часу і де багато речей для зберігання. Особливо якщо ви зробили ремонт спальні і оформили її у певному стилі, не хочеться поставити яку-небудь шафу. Серед різних варіантів найбільш популярними на сьогодні – це шафи з розсувною системою відкриття (купе).

Шафа купе в спальні дозволить приховати недоліки кімнати: заповнити простір ніші, що не використовується, закрити труби, приховати нерівні стіни, візуально збільшити простір кімнати. Крім того, виконаний за індивідуальним проектом, він перетворить спальню, доповнюючи її інтер'єр.

Варіанти шаф купе

1. Вбудовані – вони заповнюють нішу, кут чи всю ширину кімнати, оскільки монтуються безпосередньо до стін. Таким чином виключається незалучений простір. До того ж вартість такої шафи обійдеться дешевше, адже вам не потрібно буде платити за бічні та задню стіни, верх, а іноді й за дно. Їх замінять стіни, стеля та підлога.

2. Частково вбудовані – такі, у яких відсутні якісь частини. При цьому інші елементи виконані за типом корпусних меблів.

3. Корпусні – такі, які можна без проблем переміщати. Їх теж існує багато варіантів, аж до моделей з ніжками регульованої довжини, що дозволяє поставити шафу навіть при нерівній підлозі.

4. На замовлення - розробляються з урахуванням індивідуальних розмірів та особливостей планування приміщення, а також потреб та побажань замовника. Ви самі визначаєте внутрішнє наповнення шафи для спальні, а також її дизайн.

Обов'язковою характеристикою шаф-купе є розсувні двері. Така система відкривання дозволяє заощадити площу, спокійно розміщуючись у маленькому і навіть у вузькому просторі. Однак розсувний механізм (як і будь-який інший) може вийти з ладу через час, вимагаючи заміни.

Як правильно вибрати шафу купе у спальню?

Зазвичай у квартирах нема де розмістити окрему гардеробну. Тому ми зберігаємо речі у різних кімнатах, у тому числі й у спальні. Якщо правильно не організувати площу, кімната буде захаращена та не приваблива.

Тому перше, про що слід подбати, - місткість і функціональність. Передбачте полиці, ящики, кошики та відділ зі штангою та вішалками. Коли речі на своєму місці, вам не потрібно витрачати багато часу, щоб знайти необхідну річ. Особливо це актуально, коли ви поспіхом кудись збираєтесь.

Кольори для меблів слід вибирати ніжні, світлі. Темні відтінки роблять кімнату візуально менше, яскраві – впливають на нервову систему, порушуючи спокій та сон. Відмінний варіант - білий, ніжно-рожевий, кремовий, персиковий і всі варіанти пастельних тонів. Якщо вас не бентежать дзеркала в спальні, оформіть ними двері (частково або повністю) - вони збільшують простір, красиво виглядають і дозволяють розглянути себе в повний зріст.

Висновок

Спальня з шафою купе радуватиме око щодня. Вона зручна і водночас красива. Саме тому цей вид меблів лідирує серед вибору споживачів. Наша компанія готова зробити шафу купе для спальні на замовлення недорого. Зробимо виміри, зробимо проект, доставимо виріб у будь-яку точку України.