Як прикрасити дитячі меблі?

Як прикрасити дитячі меблі?

Люблячи батки, очікуючі принимают дитини на их сим'ї, намагаються вже от початку створити йому унікалний світ, у екому чаду буде приємно и цикаво перебуває. Навіть якщо в хотіли б купити новую мебель в дитячи, але у вас зараз немає можливості, или просто хотіли бо онити вже набридли, але, як и раніше, практикі предмети, ми знаємо, як се зробити быстро и невитратно. Предлагаю вам какое-то количество порадов, которые собирают ваши детишки веселыми, захоплюючими, благодарными и напоминаем искренними эмоциями.

Прикрасамо мебель для ребенка

Меблировка в детской гамме может отображать различные виды декоративных элементов:

  • Виниловые наклейки. Так же прикрасите практичные и затребованные середы тихих батареек, которые покупают детскую мебель на кілька камней. Діти быстро растут, и їхні удобання часто змінуться. Сьгодні детині подобаються одним мультифільми, завтра інші, а згодомъ – отъемъ музиканти чи футболісти. Наклейки в том плане – два вигідне рішення, причем що їх легко заметно та, за необхідності, зняти. Вони не залишают слідов и не псують меблі. Щедка одна перевага даного декоративного элемента – їхня разнообразность. Машинки, принцеси, звезда, герои любимых мультфильмов и казок – все это вы узнаете в асортименте виниловых наклеек. Стать на деятельный час разом со своим чадом дизайнером и украшениями с ним поверху отделочных предметов мебели.
  • Художній розпис. Завдяки їй ви таки до невпізнанності перетворите навіть найнудніші на вигляд меблі. Добре, якщо мама чи тато вміють малювати, оскільки хоча б мінімальні навички будуть потрібні. Але якщо ні в кого з батьків усередині не живе художник, у магазинах можна знайти спеціальні трафарети, які допоможуть створити гарні малюнки фарбами меблів. Для розпису меблів бажано використовувати акрилові фарби: вони не завдають шкоди здоров'ю і при потребі легко змиваються. Також пам'ятайте, що перед тим, як займатися розписом предметів дитячих меблів (як і дорослих), потрібно з ліжок прибрати матраци, ковдри і постільна, а з шаф - всі речі.
  • Обшивка меблів тканиною. Якщо клеїти та малювати бажання немає, можна обшити старі меблі (наприклад, диван, комод з іграшками або шафка) кольоровою тканиною або матеріалом із цікавим принтом. Незвичайне та просте рішення, яке під силу і по кишені кожній родині. Головне, щоб тканина гармонувала за кольором з іншими елементами декору – фіранками, шпалерами, килимком тощо.

Які матеріали у процесі декору дитячої використовувати не можна?

Є низка небезпечних матеріалів, які категорично не можна використовувати для прикраси дитячих предметів. Це:  Хімічні фарби, які сильно пахнуть та довго висихають. Перед покупкою, подивіться, наскільки обрана вами фарба безпечна для здоров'я людини та гіпоалергенна.

  • Хімічні фарби, які сильно пахнуть та довго висихають. Перед покупкою, подивіться, наскільки обрана вами фарба безпечна для здоров'я людини та гіпоалергенна.
  • Клей. Наклейки, картини та інші елементи декору потрібно чимось кріпити. Бажано, щоб це не був клей, особливо якщо він має різкий запах та шкідливі речовини у своєму складі.
  • Голки та шпильки. Припускаємо, ви знаєте, чому ці предмети не можна використовувати в прикрасі дитячої кімнати.

Барвисті кімнати для щасливого дитинства

Дозвольте дитині якомога довше залишатися дитиною, зробивши предмети меблів у його кімнаті яскравішими та цікавішими. Виявляйте фантазію, враховуйте захоплення своїх дітей та не забувайте про безпеку. Якщо вам потрібна допомога дизайнера в оформленні дитячої кімнати або індивідуальні дитячі меблі на замовлення, ми з радістю допоможемо!