Як розставити меблі у дитячій кімнаті?

Як розставити меблі у дитячій кімнаті?

Правильне розміщення меблів у дитячій кімнаті забезпечує комфорт проживання як малюку, який тільки пішов до дитячого садка, так і учню школи. Тому підбирати елементи інтер'єру потрібно, виходячи з вимог щодо комфортного облаштування приміщення, і з побажань самої дитини. Все це забезпечить зручність навчання, відпочинку і, звичайно ж, ігор у вільний час.

Компанія Н-Проджект, що працює у місті Житомир, готова допомогти всім батькам з підбором оригінальних ліжок, диванів, шаф. Доступна покупка дизайнерських меблів у місті Київ, а також доставка по всій Україні. Ми допоможемо створити для вашої дитини найкращі умови проживання, незалежно від її віку та захоплень.

За якими правилами потрібно обирати меблі для дитячої кімнати?

Орієнтуватися при виборі гарних та якісних виробів потрібно, спираючись на їхню важливість для дитини. Наприклад, малюкові важливо почуватися затишно і безпечно, мати достатньо місця для ігор або мати "куточок" у кімнаті, де він зможе проводити спортивні заняття. Для школяра слід забезпечити місце для навчання та відпочинку, читання книг. Крім того, коректний вибір виробів допоможе потім правильно розставити меблі без особливих складнощів. Тому при пошуку відповідних моделей рекомендується звернути увагу на такі товари:

· спальне місце (бажано встановлювати ліжко, а для комфортного відпочинку додатково можна поставити невеликий диван);

· місце навчання, малювання (це може бути як письмовий стіл, так і маленька парта для малюка);

· місткі меблі для зберігання речей (до них відносяться і шафи, і комоди);

· місце для складання іграшок та інших особистих речей (стелажі, шафи з полицями, спеціальні кошики).

Окремо слід ознайомитись із сучасними стінками для дитячих кімнат. Вони збережуть вільний простір у приміщенні та допоможуть компактно та зручно зберігати книги, іграшки, речі.

Як потрібно розставляти меблі в дитячій кімнаті?

Вибравши всі необхідні для дитини меблі, потрібно продумати оптимальну обстановку в її кімнаті. Наприклад, важливо залишити достатньо простору біля однієї стіни або в центрі приміщення, щоб дитина могла спокійно проходити біля меблів, не зачіпаючи їх. Бажано розставити всі елементи інтер'єру праворуч та ліворуч від вікна, а письмовий стіл поставити безпосередньо перед ним. Таке планування приміщення забезпечить його якісне природне освітлення у денний час.

Модульний комплект з письмовим столом та стелажами, шафами, полицями потрібно розташовувати вздовж однієї зі стін. Так буде виключено нагромадження приміщення, а дитина зможе легко отримати доступ до всіх відділень. Подібні практичні та сучасні меблі дитячої кімнати від N-project допоможе створити дійсно комфортну обстановку. У прикладах вже реалізованих проектів можна ознайомитись і з іншими оригінальними рішеннями для дитячих та підліткових спалень.