Як створити дизайн кухні в залежності від її розмірів

Як створити дизайн кухні в залежності від її розмірів

Нова кухня – один із найкорисніших подарунків, які можна зробити для себе та своєї родини. Кухня – серце Вашої оселі, де відбуваються нічні розмови, вирішуються домашні завдання, проводяться випадкові урочистості. Це місце, де створюються спогади.

Яку б реконструкцію кухні Ви не задумали - це може виявитися не так складно, як здається на перший погляд.

Чи це міні, середні, або масивні, вашої кухні може бути призначена для задоволення ваших потреб і виглядати красиво, теж.

Звичайно, нова техніка і гарні шафи принесуть велику радість, але спочатку непогано б визначити, де розмістити ці нові скарби. Якщо кухня – частина нової будівлі, слід визначити, наскільки доцільними будуть масштабні зміни. Для економії коштів експерти радять обійтися наявними несучими стінами та сантехнічною лінією.

Не важливо, будь Ваша кухня маленькою, середньою або величезною - вона повинна поєднувати функціональність і красу.

Невелика кухня має бути затишною та ретельно спроектованою. Як правило, реконструюючи кухні таких розмірів, намагаються вкрасти деякий простір у прилеглої комори, шафи або навіть деякі метри в сусідній кімнаті. Якщо такої можливості немає, подумайте як можна візуально розширити, відкрити простір. Не зайвим буде збільшити вікно, зробити віконце в сусідню кімнату або збільшити стелю для візуального розширення простору.

Для розвантаження простору використовуйте максимум місця для шаф, аж до стелі, а також різні гачки та настінні полиці. Колірна гама має бути світлою, матовою.

Середні кухні - це, перш за все, зручність та комфорт. Більшість кухонь є середнього розміру. При правильному підході та вдосконаленні середня кухня може функціонувати як велика. У приватних будинках такі кухні з'єдную із сусідніми кімнатами, створюючи ефект «однієї величезної кімнати».

Невеликі деталі здатні заощадити простір, наприклад подвійні раковини або кутовий столик. При декоруванні кухні збережіть світлі кольори та візерунки, а якщо кухня плавно переходить до кімнати – використовуйте однакові елементи і там і там, щоб поєднати їх стилі.

Великі кухні – вражаючі та цікаві. Такі кухні давно перестали бути лише місцем для приготування їжі. Тут роблять домашні завдання, дивляться ТБ, займаються своїми хобі, проводять галасливі гулянки. Величезний простір дозволяє власникам розгулятися з кількістю робочих поверхонь (блок для м'яса, мармур для кондитерських виробів, граніт для повсякденних завдань).

Такі кухні є ідеальним місцем для великих посудомийних машин, подвійних холодильників, повнорозмірних шаф, барів і барних стійок. Великий простір кухні – дає змогу польоту ідей у ​​дизайні. Тут можна використовувати темні тони, незвичайні кольори стін, драматичні декоративні елементи, різкі контрастні візерунки.

Не знаєте, який дизайн вибрати для своєї кухні? Дивіться приклади наших робіт

Сподіваємося, що наші роботи допоможуть вам прийняти правильне рішення при проектуванні дизайну кухні. Дизайн кухонь від N-project