Як вибрати торгове обладнання для магазинів одягу?

Як вибрати торгове обладнання для магазинів одягу?

Кожен бізнесмен, який займається продажем одягу, намагається зробити свій магазин привабливим та стильним, щоб туди хотілося заходити та робити покупки. Однак є різні нюанси, які впливають на те, чи стане торгова точка популярною серед покупців чи ні. Наприклад, мало хто знає, що торгове обладнання для магазину набагато більше впливає на продаж, ніж здається на перший погляд. Напевно, ви погодитеся, що воно допомагає створити певну атмосферу в магазині, яка разом із продукцією і залучатиме певну аудиторію (молодих людей, людей з високим рівнем достатку, ділових чоловіків тощо).

У цій статті ми хочемо поділитися деякими порадами, які допоможуть правильно підібрати та розставити торгове обладнання в магазині одягу, залучаючи більше покупців.

Види торговельного обладнання для оснащення магазину

  • Вішала

Це один із найпопулярніших видів меблів для магазинів одягу. Вони можуть ставитися на підлогу або кріпиться до стіни. Вішала також можуть бути з нерухомою основою або навпаки – з рухомою конструкцією.

  • Полки

Найбільш практичні меблі, які при цьому можуть бути дуже представницькими на вигляд. якщо зроблено з дорогих матеріалів (наприклад, скла, натурального дерева). Їхня особливість у тому, що вони вміщують максимальну кількість речей, займаючи мінімум простору. Наприклад, стелажі чи столики з полицями можна поставити вздовж стін та по центру зали, а також розмістити окремі полиці біля вішал. Це дозволить вам викласти на видному місці акційні товари, одяг за розмірами (ті ж джинси чи інше), а також запропонувати покупцям взуття чи аксесуари (ремені, сумки тощо).

  • Подіуми

Також на сьогоднішній день у магазинах із продажу одягу стало модно використовувати подіуми. Там ставляться манекени чи викладається продукція. Хоча за раціональністю використання площі це не економний варіант, зате такий вид торгового обладнання виглядає дуже стильно. Подіуми добре підходять великим за площею магазинам та брендовим бутікам. Їх можна використовувати, щоб продемонструвати одяг з нової колекції, ексклюзивні моделі взуття чи аксесуарів або товари на розпродажі. Подіуми добре працюють. оскільки ніколи не залишаються непоміченими.

  • Ресепшн

В інтер'єрі будь-якого магазину важливу роль відіграє ресепшн (каса). Меблі для цього повинні бути і красивими, і практичними. Вона зазвичай включає касу, полиці, ящики, іноді – полиці під склом, монітор для трансляції відеореклами.

  • Примірювальні

Must have для будь-якого магазину одягу, яким би маленьким він не був. Бажано розміщувати примірювальні подалі від входу і чим ближче до каси. Проходячи через весь магазин для примірки речі, покупець може по дорозі побачити інші товари, які йому сподобаються, і зробити незаплановану покупку. Такий трюк непомітний для відвідувачів магазину, але впливає на кількість продажів.

Освітлення для магазинів одягу

Чи будете ви купувати готові меблі чи робити на замовлення? У будь-якому випадку перед тим, як купити торгове обладнання для магазину одягу, продумайте освітлення. Це важливе питання, яке не варто ігнорувати. Коли зал порожній, складно зрозуміти, в яких зонах потрібно буде розмістити додаткове підсвічування. Ця робота під силу кваліфікованим фахівцям, які здатні виготовити меблі для магазину і правильно розмістити їх з урахуванням того, що все буде завішано одягом.

Хороше підсвічування обладнання для магазину коштує дуже дорого, зате значно покращує видимість товару і робить приміщення набагато привабливішим і представленішим на вигляд.

На завершення

Звичайно, різновидів торговельного обладнання є набагато більше. У цій статті ви можете ознайомитись з базовим набором торгових меблів для власників бутиків та магазинів. Якщо ви плануєте відкриття торгової точки, рекомендуємо викликати фахівців, які зроблять вам унікальні меблі на замовлення відповідно до ваших уподобань та потреб, а також зможуть грамотно розмістити їх у приміщенні. Адже у магазині важливо все – і товар, і продавці, та обладнання.