Як вибрати тумбу для взуття?

Як вибрати тумбу для взуття?

Будь-яка тумба, незалежно від того, призначена вона для взуття або для інших речей, допомагає економно розмістити і зберігати вміст. По суті, це маленька шафа, яка на додаток до цього виконує інші функції. Наприклад, тумба може бути підставкою для вазона або сидінням. Крім того, цей предмет меблів прикрашає інтер'єр, роблячи його вигляд більш стильним та завершеним.

З якого матеріалу можна зробити?

  • Найчастіше тумби для взуття роблять із недорогих матеріалів типу ДСП чи МДФ. Щоб зробити меблі більш практичними, іноді каркас роблять з металу, а стінки з МДФ-плит.
  • Можна зробити тумбу із натурального дерева. Її вартість буде дорожчою, ніж попереднього варіанту, але вона і прослужить довше, і виглядатиме буде красивіше. Щоб захистити дерево від деформації та розшаровування пластин, при виготовленні тумбу потрібно буде обробити спеціальним складом. Вибирайте.
  • Вироби із пластику також непогано виглядають і коштують недорого, але якщо у квартирі підвищена вологість або часто змінюється температура, згодом можуть деформуватися.
  • Іноді тумби роблять із скла, але для взуття цей варіант не використовується.

Якими бувають тумби для взуття з конструкції?

  • Закриті – вибирають ті люди, які хочуть сховати взуття від сторонніх очей. Крім того, вона не псуватиме інтер'єр передпокою. Але недоліком такого типу меблів є те, що практично немає циркуляції повітря. Щоб не з'явився неприємний запах, потрібно час від часу провітрювати і протирати тумбу всередині. Можна придбати модель-сушарку, в якій вбудована УФ-лампа: там взуття сушиться та дезінфікується, тому не потребує додаткової обробки.
  • Відкриті – по суті, це стелаж із полицями. З такою конструкцією Ви зможете швидко дістати необхідне взуття, а потім повернути його назад. Та й неприємного запаху не виникатиме завдяки постійній вентиляції. Однак будьте готові, що взуття у відкритій тумбі буде видимим для інших і припадати пилом.

Якого типу бувають тумби взуттєві?

Для того щоб якісно зберігати взуття, рекомендуємо поставити у вітальні невелику тумбу. Вона допомагає довше зберегти взуття в хорошому стані, а також дозволяє економічно задіяти і без того невеликий простір приміщення. У такій тумбі можна зберігати також предмети догляду: креми, щітки і т.д.

  1. Тумба касетного плану має одну або кілька ящиків, які при відкриванні дверей висуваються назовні. Якщо у вас невеликий передпокій або коридор, тоді це найкращий варіант – компактний та місткий.

При покупці цього типу меблів рекомендуємо доставити тумбу додому в готовому вигляді або запросити майстра для складання, оскільки встановлення касет для нефахівця - завдання не з легких.

І ще одне - магніти повинні бути досить сильними та чіпкими, інакше з часом дверцята постійно відкриватимуться.

З дверцятами відкидного типу (на барних петлях). Така тумба дуже схожа на звичайну комод, в якій кілька полиць, і всі вони закриваються окремими дверцятами. З таким варіантом вам буде зручно розміщувати взуття в коробках, а туфлі та черевики зберігатимуться окремо, не забруднюючи один одного.

Є також тумби із висувними ящиками. Найбільш універсальний варіант, тому що там ви зможете зберігати як взуття, так і інші предмети (наприклад, парасольки, косметичну продукцію та інші "дрібниці").

Практичність та естетичний вигляд: 2 в 1

Звичайно, як будь-який інший предмет меблів, тумбу для взуття потрібно підбирати під стиль вашого інтер'єру. Якщо в передпокої вже є інші предмети меблів, потрібно, щоб вони гармонійно виглядали разом з ними.

Але тумба не обов'язково має бути звичайною, нудною. Коли ви взуєтеся, хочеться кудись сісти. Так чому б не зробити поверх неї м'яке сидіння, щоб одягати взуття було зручніше. Крім практичної користі, вона також прикрасить приміщення.

Також тумбу можна прикрасити чудовим дзеркалом. Такий варіант неодмінно перетворить зовнішній вигляд передпокою, зробить його елегантнішим. А ви перед виходом завжди зможете виправити макіяж або подивитися, як ви виглядаєте.