Як заощадити при замовленні меблів у вітальню?

Як заощадити при замовленні меблів у вітальню?

Вітальня є центральним приміщенням усієї квартири чи будинку. Саме там збирається родина вечорами, там зустрічають друзів та родичів. Тому, вибираючи меблі у вітальню, слід розуміти важливість цього приміщення.

Також потрібно грамотно розставити предмети меблів. Вони не повинні займати надто багато місця. При цьому корисний простір має бути організований найкращим чином.

Меблі також повинні відповідати загальному інтер'єрному стилю квартири, її розмірам і особистим уподобанням власників.

З чого складається комплект меблів у вітальню?

Купівля комплекту меблів для цієї кімнати є оптимальним варіантом. У такому разі всі елементи будуть виконані в одному стилі і складатимуть єдине ціле, об'єднане спільною ідеєю. Як правило, такі комплекти включають такі предмети:

Підставка для телевізора. Така підставка оснащується кількома полицями. На них можна розміщувати додаткову техніку та диски з фільмами;

Нерідко підставка під телевізор перетворюється на меблеву стіну. Вона служить для розміщення різноманітних предметів і оснащується дверцятами і висувними ящиками. У такій стінці містяться книги, посуд, сувенірна продукція тощо;

Диван. Якщо вітальня невелика, купувати великий диван не має сенсу. Перевагу краще віддати моделям, що розкладаються. Адже тоді його можна буде використати як додаткове спальне місце. Це дуже зручно, тим більше, що у складеному вигляді, диван займе багато місця;

Невеликий стіл, де можна випити чаю. Висота столу повинна відповідати висоті дивана, інакше за ним дуже некомфортно сидітиме.

Як обрати меблі для вітальні

Оскільки всі кімнати, як і смаки власників квартир, різні, то оптимальним варіантом є виготовлення меблів на замовлення. Такими послугами і займається компанія "Н-проджект". Для таких міст, як Київ чи Житомир характерні великі обсяги продажу меблів. Саме меблі, зроблені за індивідуальним замовленням, найкраще відповідатимуть потребам клієнтів.

Для того, щоб комплект ідеально вписався в інтер'єр квартири та відповідав площі кімнати, будуть потрібні послуги дизайнера. Це необхідна складова виготовлення меблів, що починається із створення проекту. Послуги дизайнера дозволять розширити горизонти уявлень замовника та гарантують створення унікального набору. Він підкреслить бездоганний смак і буде предметом гордості власника.

Для виготовлення меблів використовуються якісні матеріали, які невибагливі та не потребують особливого догляду. Вони легко очищаються і зможуть прослужити довгі роки, не втративши первісної свіжості та краси. При цьому, матеріал і його колір вибирає виключно замовник, дизайнер лише допомагає втілити в життя його побажання.