Як зекономити на кухні на замовлення без збитку якості?

Як зекономити на кухні на замовлення без збитку якості?

Кухня – те місце, організація якого потребує особливої уваги. Хочеться, щоб меблі ідеально підходили під дизайн та створювали комфортні умови для приготування їжі та трапези всієї родини. Вона має бути зовні естетичною, вдало організованою, багатофункціональною. Крім того, уявляючи ідеальну кухня, так хочеться вкласти в неї ще одну характеристику - бюджетність!

Про те, як заощадити на кухні, розповість ця стаття.

Без шкоди для конструкції

Перше, на чому можна заощадити, не знижуючи якість, це конструкція. Багато господинь закохуються в певні моделі кухні через їхнє внутрішнє наповнення. Зрозуміло ж, що у цю поличку можна покласти такі прилади, у наступну – такі, за дверцятами поставити ще щось і т. д. При цьому здається, що чим більше все розділено, тим краще. Однак велика кількість окремих зон, навпаки, зменшує обсяг функціонального простору. Ніж мати десять вузьких осередків, краще встановити 3-4 середніх.

Пам'ятайте золоте правило: чим простіше кухонна конструкція, тим дешевшою вона буде.

Також відмовтеся від складних пристроїв, які використовуються вкрай рідко, а виготовлення коштує дорого.

Всі опуклості та увігнутості на дверцятах кухонних меблів підвищують її вартість. Найдешевший варіант – прямі, гладкі поверхні без фрезерування. До того ж догляд за ними буде значно простішим.

Розумна економія на матеріалі

Багато в чому ціну кухні визначає матеріал. Дотримуйтесь позиції щодо міцності та довговічності меблів. На основі цього параметра вибирайте матеріал. Наприклад, дерев'яний фасад можна замінити на фасад із МДФ (фарбовані, шпоновані, покриті плівкою ПВХ). Вони виконують додаткові функції захисту.

Також можна заощадити на матеріалі стільниці. Штучний камінь – дорожчий, ніж, наприклад, вологостійкий ДСП. Їхні характеристики не набагато відрізняються.

Додаткову вартість становитиме оригінальний дизайн ручок кухонних меблів. Обговоріть з фірмою-виробником цей момент, оскільки простий, але стильний дизайн може бути значно дешевшим.

Зберіть самостійно

Ще один варіант економії – доставити та зібрати кухню самостійно. Важливо пам'ятати, що це складний процес, що потребує певних знань та вмінь. Навіть найякісніші та найдорожчі меблі можна зіпсувати в процесі складання. Компанія виробник, взявши на себе послугу зі збирання, зробить все якісно. У разі мінімальної похибки Ви завжди зможете звернутися до працівників.

Втім, якщо Ви відчуваєте впевненість у своїх силах, то самостійне складання – хороший спосіб заощадити та досконало орієнтуватися у функціональності кожної деталі.

У чому не варто заощаджувати?

Чим менше функцій виконує деталь, тим більше можна заощадити під час її вибору. Що стосується важливих складових кухні, то їх якість не може бути поганою. Серед головних елементів, які не терплять дешевизни, такі:

· фурнітура;

· ергономічність;

· бічна стінка;

· вологостійкість стільниці.

Фурнітура має бути надійною, оскільки вона скріплює окремі деталі. Петлі для дверей постійно перебувають у русі, отже погана якість прослужить мало. Така сама ситуація і з висувними механізмами.

Стиль, колір та мода – звичайно, не останні складові, але на них у певних моментах можна заощадити. Чого не скажеш про ергономічність кухні. Її головне призначення – зручність у процесі приготування їжі. Все найважливіше не просто повинно бути в кухні, а й бути в зручному для використання місці. Краще зробити максимально зручними нижні тумбочки.

Враховуючи особливості роботи на кухні, обов'язковою має бути наявність бічної стінки. Найменшу роль відіграє її якість, але наявність – незаперечна.

Не перестарайтеся, заощаджуючи на матеріалі стільниці. Пам'ятайте, що вона має залишатися вологостійкою.

Підходьте до вибору кухонних меблів з розумом. І не забувайте, що вона має служити довгі роки. У разі виникнення будь-яких питань, звертайтеся до наших експертів за порадами!