Як зекономити при покупці шафи купе на замовлення?

Як зекономити при покупці шафи купе на замовлення?

Кожному з нас при покупці будь-якого товару хочеться отримати максимальну вигоду: відмінна якість та порівняно невисока ціна. Найчастіше, гарна якість меблів цінується високо, відповідно, маємо такі ціни. З іншого боку, дешевизна – не показник якісного матеріалу.

Ця стаття допоможе Вам при виборі шафи купе та розповість, як заощадити при покупці шафи.

Два види покупки

Вибрати шафу купе можна із двох варіантів:

1. купити готовий товар із магазину;

2. укомплектувати його самостійно.

В обох варіантів є свої переваги і в кожному з них можна заощадити. У першому випадку маємо готову конструкцію із фіксованою ціною. Дивимося характеристики, функціонал моделі, вибираємо відповідний дизайн і, відповідно, ціну. Тут можна заощадити, обравши недорогий матеріал.

Другий варіант передбачає самостійний вибір усіх комплектуючих. У цьому випадку можна прорахувати вартість окремих деталей та зібрати конструкцію за бажаною ціною.

Оптимальний матеріал

Найдорожчий елемент у шафі купе – це рухома система. Вона включає двері, полоззя, напрямні і комплектуючі. Втім і тут є місце для економії. Європейські бренди дуже розрекламовані, тому ціни на їх продукти включають вартість реклами. Вітчизняний виробник нічим не гірший, його товар набагато дешевший і при цьому великий вибір. Головне у шафі – її матеріал. Зважайте на цей показник при покупці.

Сталева система ковзання дешевша, ніж алюмінієва. Хоча вона менш витривала, але в деяких випадках цілком доречна.

Також можна досягти дешевизни завдяки матеріалу фасаду. Є дорогі пропозиції та варіанти дешевші. Виберіть замість МДФ із натурального шпону менш дорогий матеріал.

Додаткову вартість вимагатиме наявність дзеркала та малюнка на ньому, різних вітражів або гравійованих малюнків та візерунків. Замість нього можна встановити ДСП. Якщо Ви вирішите залишити дзеркало, не варто економити на матеріалі скла. Краще залишити плівку, яка перешкоджає розсипанню дрібних частинок у разі удару.

Конструкція

Необхідно пам'ятати: чим більше окремих та складних деталей, тим дорожче виявиться конструкція. Якщо приміщення та Ваші вимоги дозволяють, зменште кількість дверей. Велика кількість фрагментів на них також призводить до подорожчання. Замовляйте окремі вставки зі скла замість повноцінних скляних дверей.

Анодовані рамки для дверей, виготовлені під метал, виявляться дорожчими, ніж під стиль дерева. Вони мають гарний вигляд, до того ж на функціональності ніяк не позначаються.

Вбудовані шафи купе дають можливість заощадити на бічних та задніх стінках, стелі та дну конструкції.

Невидимо, але відчутно

Окрему вартість становлять внутрішні елементи кріплення. Замість невидимих кріплень оберіть меблеві куточки, які зроблять конструкцію надійною та міцною. Вони ніяк не позначаться на зовнішньому вигляді.

Заздалегідь продумайте наповнення шафи. Вирішіть, скільки оптимально необхідно висувних ящиків, полиць та інших елементів. Найчастіше звичайна полиця може вмістити більше одягу, взуття тощо, ніж спеціально розроблені конструкції, що опускаються. До того ж полиці вимагають менше простору. Пам'ятайте, що чим менше різних висувних деталей, тим менше буде витрачено виготовлення шафи.

Розрахувати на сайті

Ви можете довірити підрахунок ціни нашим працівникам. Для більш точного визначення ціни майбутньої шафи-купе скористайтеся розрахунком вартості на нашому сайті.

Ще один момент: бажаючи заощадити, найголовніше – не перестаратися. Пам'ятайте, що шафа купе буде служити довгий час!

Вдалих Вам покупок!