Як зібрати кухню своїми руками - наочний посібник та відео

Як зібрати кухню своїми руками - наочний посібник та відео

Кухонна зона – дуже важлива частина будь-якого житлового приміщення. Правильно підібрана кухня з урахуванням особливостей будівлі кімнати заощадить вільне місце та допоможе організувати робочий процес.

N-project заміряє необхідні для Вас розміри, врахує всі побажання щодо дизайну та матеріалу кухні. Наші співробітники доставлять замовлення в обумовлені терміни за вказаною адресою та, за бажанням, оперативно встановлять кухню. Якщо у Вас виникне бажання особисто розібратися в процесі встановлення, ця інструкція стане для Вас незамінною.

Як зібрати кухню?

Кожен має свої причини, через які вирішує самостійно встановлювати кухню. У різних випадках це має як плюси, і мінуси. Якщо через Ваші руки пройшло чимало деталей, які згодом стали повноцінною конструкцією, ця стаття допоможе Вам згадати послідовність складання. У тому випадку, якщо Вам вперше доводиться збирати кухонні меблі, ця інформація буде чудовим посібником. Поїхали!

Розміри кухні

Озброївшись усім необхідним та звільнивши кухню з упаковування, можна приступати до роботи. Перш ніж розпочати збирання кухні, необхідно ще раз звірити відповідність розмірів (вони вказані на упакуванні). Це необхідно для того, щоб у разі ненавмисного пошкодження Ви були впевнені, що фірма виготовила замовлення за правильними розмірами. Переконавшись, що всі параметри відповідають реальності, можна переходити до збирання кухонних меблів.

Складання кухні

Складання кухні має відбуватися в строго зазначеному порядку. Перегляньте інструкцію, що додається. Дуже важливо дотримуватись порядку з'єднання деталей.

Кухонний стіл

Послідовність у прикручуванні деталей є вкрай важливою. Розбирання після неправильної установки може погіршити міцність деталей, що з'єднуються.

1. Заздалегідь підготуйте отвори у бічних дошках. За допомогою хрестоподібних кріплень потрібно буде встановити дверцята.

2. На бічні стінки встановіть рейки, на яких висуватимуться шухляди.

3. Вставте шканти в ненаскрізні отвори. Це допоможе зробити рівний каркас та міцнішу конструкцію. Можна зміцнювати їх за допомогою клею.

4. Якщо всі елементи конструкції розташовані рівно, можна встановлювати меблевий шуруп. Щоб його замаскувати, надягніть пластмасову заглушку кольору меблів.

5. Прикрутіть ніжки кухні та підганяйте потрібну висоту.

6. Коли шафа буде зібрана, можна прибивати лист ДВП до бічної стінки.

Встановлення

Як зібрати кутову кухню?

Більшість моделей кухні мають кутову форму. Вона більш функціональна та містка. Втім, її складання небагато відрізняється від одностінкової. Процес збирання для неї описаний вище.

Установку слід здійснювати в такий спосіб. Для початку необхідно поставити кутову шафу. Задня стінка повинна торкатися стіни, оскільки шафу потрібно прикріпити, щоб вона була більш стійкою. За допомогою рівня перевірте рівність поверхонь по горизонталі та вертикалі.

Як встановити мийку?

Перед тим, як встановити мийку, зробіть необхідні отвори для водопровідних труб. Стінка для шафки з мийкою можна не кріпити задню стінку. Далі послідовно збирайте шафки. Для надійності краще додатково з'єднати дві шафки між собою. Також потрібно закріпити їх до стіни кожен окремо.

Після закріплення шаф можна переходити до встановлення стільниці. Потім потрібно вирізати отвір для миття та варильної поверхні (це делікатна справа, тому бажано запросити наших фахівців, якщо ж вірите у свої сили, тоді – вперед!). Після закінчення цих робіт встановлюйте мийку та плиту, усуньте щілини за допомогою герменевтики.

Встановлюємо шафки

За необхідності встановіть панель між верхніми та нижніми шафками. Після цього можна встановлювати самі шафки. Рекомендована висота між ними має становити близько 55-60 см. Звичайно, слід враховувати зріст господарів.

І нарешті можна встановити кухонний плінтус. Для цього з'єднайте його між стіновою панеллю та стільницею.

Завершальний процес

Після остаточного встановлення кухні можна подбати про наповнення її побутовою технікою. Кріпити витяжку для газової плити на відстані приблизно 80 см, для електричної – близько 70 см.