Як зробити кухню сучасною: рекомендації?

Як зробити кухню сучасною: рекомендації?

Оформлення кухонного приміщення є одним із найважливіших завдань, яке стоїть перед власниками в процесі ремонту або редизайну. Це місце, в якому збирається вся родина поїсти, де готуються смачні страви, а також де можна просто побалакати з кимось із друзів за чашкою чаю. Але крім практичних цілей, воно також відображає смак та переваги господарів. Тому дизайн сучасної кухні має бути не тільки функціональним, а й стильним. Для цього слід ефективно залучити вільний простір та оформити все належним чином.

Розпоряджаємось кухонним простором правильно

Сучасні кухні в класичному стилі, стилі модерн, хай-тек, лофт та інших вимагають дотримання певних правил. Наприклад, однією з модних тенденцій є поєднання кухні та вітальні. Також актуальним для сучасного дизайну кухні є контрасти (використання пастельних відтінків із коричневим, темно-бірюзовим чи чорним, поєднання дерева та сталі тощо). Якщо вам потрібна порада спеціаліста, дизайнери компанії "Н-проджект" будуть раді допомогти. Залишіть заявку на сайті на безкоштовну консультацію дизайнера і ми зв'яжемося з вами найближчим часом. При необхідності зробимо точні виміри приміщення та розробимо 3D модель вашої майбутньої кухні, щоб ви змогли з різних боків побачити, як вона виглядатиме, можливо, додавати якісь елементи меблів або щось прибирати.

Ергономічність як обов'язкова умова

Краса та стиль кухні - це лише пів справи. Велику роль у комфортному користуванні кухонним приміщенням відіграє його ергономічність та зручність. Тому господарям, роблячи ремонт кухні, варто добре продумати використання простору: кількість меблів, її розташування, залучення внутрішньої частини кухонних блоків і т.д.

Якщо ви часто готуєте, у вас буде займати багато часу пошук потрібних вам у процесі приготування приладдя. Тому виробники сучасних кухонь використовують різні механізми (які висуваються, висуваються, підйомні та інші) для зручнішого користування кухонними меблями.

Сучасні технології дозволяють зробити кухонне приміщення наскільки можливо функціональним та зручним, тим самим роблячи життя людини простішим та комфортнішим. Великою популярністю користується вбудована техніка, а також різні механізми, які дозволяють, наприклад, відкривати шафки за допомогою одного натискання, відчиняти дверцята вгору, висувати окремі полиці і т.д. Все це допомагає звільнити місце від зайвих елементів, зробивши кухню більш просторою та комфортною. На сайті ви можете побачити виготовлені нами кухні, щоб почерпнути деякі ідеї, або проконсультуватися з нами по телефону.

Подумайте про догляд за кухонним гарнітуром

Сучасні кухні роблять з різних матеріалів - ДСП, МДФ, сталь, натуральне дерево, скло, пластик та ін. Вони відрізняються ціною, зовнішнім виглядом та особливостями експлуатації, але всі вимагають належного догляду. Замовляючи меблі, поцікавтеся, чи вони відповідають стандартам якості, чи є екологічно чистими, термостійкими, чи вбирає вологу, чи боїться хімічних засобів. Все це важливі питання, які допоможуть продовжити життя ваших меблів. Добре, якщо на поверхні меблевих елементів (особливо робочої поверхні) є спеціальне захисне покриття. Також варто перевірити, чи зафіксовані всі стики, чи немає щілин, в які може забиватися їжа, або кутів, про які можна вдаритися.

Робимо кухню комфортніше за допомогою освітлення

Минули часи, коли на кухні включається одна єдина лампочка, яка освітлює все приміщення. Зараз актуальне зонування простору та розміщення окремих джерел світла над кожною ділянкою кухні. Гарним попитом користуються люмінесцентні або галогенні лампочки, які світять білим, схожим на денне світло. Такий підхід допоможе не тільки краще висвітлити певні зони місця кухні та економити енергію, але також створити затишну атмосферу, коли це буде доречно (чого не зробиш зі звичайним типом освітлення). Зверніть на це увагу.