Які існують види шаф-купе?

Які існують види шаф-купе?

Компанія "N-project" виготовить будь-який вид шафи-купе на Ваше замовлення. Але для того, щоб вибрати найбільш слушний варіант шафи-купе, слід заздалегідь розібратися в асортименті. Шафи-купе класифікуються за типом конструкції та відповідно до форми.

Класифікація шаф-купе за типом конструкції

· Вбудовані - це шафи, які не мають бічних стінок, як таких, даху та підлоги, а всі полички монтуються прямо до стін, а потім закриваються розсувними дверима. Після встановлення вже немає можливості пересунути шафу, однак такий варіант значно економить кошти шляхом меншої витрати матеріалу.

· Напів-вбудовані шафи-купе - на відміну від вбудованих цей вид не має тільки якихось частин, наприклад, часто зустрічаються моделі, в яких немає підлоги та однієї або обох бокових стінок.

· Корпусні - це шафи-купе, у яких є задня і всі бічні стіни, дах і дно. Така шафа окремо стоїть і її легко можна пересувати, розбирати і транспортувати.

Класифікація шаф-купе за формою

· Прямокутні (прямі) – стандартні моделі правильної форми у вигляді прямокутника. Як правило, їх встановлюються у спальнях чи вітальні.

· Трапецієподібні - мають різну ширину стінок. Встановлення трапецієподібних шаф дозволить звільнити прохід та зменшити тунельність. Стінка, яка менша за розміром, розташовується ближче до дверей. Часто використовуються як гардеробні. Для поліпшення зовнішнього вигляду вдаються до використання поличок різної форми та розмірів.

· Кутові, Г-подібні – сукупність двох шаф поєднаних між собою у кутку. Кожна частина має свої двері. Іноді вдаються до використання дверей лише з одного боку, а друга залишається відкритою. Звичайно, місце встановлення таких шаф-купе – це кут кімнати. При цьому встановлюються вони як у вітальні, спальні, так і в коридорах.

· Кутові діагональні - модель дуже схожа на кутовий Г-подібний, але на відміну від розташування полиць і дверей. У таких моделях все розташовується по діагоналі, утворюючи трикутник. Використовується у великих приміщеннях, оскільки займає багато місця.

N-project спеціалізується на виготовленні меблів з урахуванням побажань клієнта. Якщо необхідно, фахівці допоможуть у виборі оптимального варіанту моделі для приміщення. Можливостей для створення унікальної моделі зі своїм набором поличок, дверима та формою дуже багато. Компанія "N-project" допоможе втілити всі задуми та мрії.