Які меблі краще обрати для офісу?

Які меблі краще обрати для офісу?

Офісні меблі повинні бути універсальними і поєднувати в собі високі функціональні показники, комфорт і зручність. Завдяки великій різноманітності даної продукції, різноманітним наборам та окремим предметам вдасться створити будь-який інтер'єр. Приклади організації робочого простору дивіться на сайті компанії Н-проджект за посиланням http://n-project.com.ua/ofisnaya-mebel.

Як правильно обрати меблі для офісу?

Оснащення офісу меблями має відповідати низці загальних правил. Їх слід враховувати і тоді навіть за відсутності масштабних вкладень робочий простір буде організовано раціонально та грамотно:

1. Зовнішній вигляд та тип меблів має відповідати корпоративному стилю компанії та роду її діяльності. Необхідно зберегти загальний стиль компанії та її основні кольори. Адже якщо логотип фірми включає ті чи інші кольори, вони повинні враховуватися і під час створення інтер'єру всього офісу.

2. Не допустимо купувати найдешевші меблі. Адже вона інтенсивно використовуватиметься і піддаватиметься різним впливам. Тому, вона не повинна роздмухуватися від попадання вологи, не повинна розшаровуватися і так далі. Купівля якісних меблів стане надійною запорукою довговічності комплекту. Інакше її доведеться поміняти буквально через кілька років або вже наступного року. Або треба буде миритися з її непрезентабельним зовнішнім виглядом, а це вкрай негативно позначиться на іміджі компанії загалом.

3. Не варто обтяжувати простір офісу різними виробами. Необхідний оптимальний баланс. Інакше частина предметів комплекту просто займатиме багато вільного місця.

Кабінет керівника

Кабінет керівника – це центральне місце в офісі. Саме там відбуваються ділові зустрічі з партнерами та підписання важливих паперів. Багато в чому враження від кабінету директора і формує думку про компанію в цілому. Тому, ці меблі повинні бути красивими, функціональними і зручними. Дуже важливою складовою є ергономічність. Усі необхідні предмети мають бути під рукою.

У такому кабінеті потрібна присутність великого письмового столу, приставки до нього для переговорів, кількох шаф, тумб і полиць. Потрібно розуміти, що слід передбачити місце не тільки для комп'ютерної техніки та розміщення документів, але й для сертифікатів, нагород, фотографій. І це може бути як предмети, пов'язані з діяльністю компанії, а й особисті речі керівника. Вони допоможуть створити затишну атмосферу.

Кабінет персоналу

Головною якістю таких приміщень є раціональна організація робочого простору. Меблі повинні бути зручними і не займати багато місця. Поверхня столів повинна бути достатньою для розміщення комп'ютерної техніки та письмового приладдя.

Звертаючись до компанії "Н-проджект", кожен клієнт отримає грамотну безкоштовну консультацію щодо організації простору офісу. Фахівці компанії допоможуть побрати найкращий меблевий комплект та виготовлять меблі на замовлення з доставкою по Житомиру та Києву.