Якими повинні бути меблі для кухні?

Якими повинні бути меблі для кухні?

Кожен з нас, роблячи ремонт, намагаєтеся вибрати такі меблі для кухні, які оптимальним чином поєднуватимуть у собі красивий зовнішній вигляд, довговічність, практичність і недорогу ціну.

Як правильно вибрати меблі для кухні?

Для того, щоб ваша кухня була комфортною та стильною, рекомендуємо звернути увагу на кілька моментів:

1. Підберіть дизайн виробів, кольори та матеріали.

Меблі повинні вписуватися в загальний інтер'єр приміщення. Також врахуйте, що на кухні часто на меблі впливатимуть такі фактори, як підвищена вологість та висока температура. Тому вироби повинні обов'язково бути термо- та вологостійкими. Що стосується матеріалів, то натуральне дерево та камінь відрізняються розкішним зовнішнім виглядом та довговічністю, проте їх ціна досить висока. З більш дешевих, але не менш практичних та якісних матеріалів можемо порекомендувати ламіновані або покриті пластиком ДСП, МДФ та штучний камінь.

2. Визначте розміри меблів відповідно до габаритів приміщення.

Різне планування вимагає різного підходу до виготовлення меблів. Тому замовляючи вироби, слід врахувати цей параметр, подумавши також як ви розташуєте меблі. Не ігноруйте розташування комунікацій: миття має бути близько до водопроводу, а місце розміщення побутових приладів – близько до розеток. Можна і простягнути подовжувач, але так ви втратите в естетиці.

3. Виберіть елементи меблів.

Кухня насамперед має бути ергономічною та комфортною. Врахуйте заздалегідь розміри побутової техніки, кількість посуду і т.д. Вдалим рішенням буде вбудований варіант техніки.

4. Визначтеся з технікою на кухні.

Від того, якою технікою ви маєте намір користуватися, залежить тип меблів. Якщо вам не подобається захаращеність, рекомендуємо зробити вибір на користь інтегрованої техніки.

5. Правильно організуйте простір.

Ви повинні самі або за допомогою фахівця грамотно розрахувати розміри меблів, щоб отримати достатньо місця для робочої та обідньої зони, і водночас не тіснитися на кухні. Якщо меблі на кухні займають не більше 20% всього простору, то вам буде комфортно. Якщо ж у вас малогабаритна кухня та невелика сім'я (наприклад, немає дітей, яким потрібен повноцінний стіл), ви можете збільшити простір шляхом барної стійки.

Матеріали для кухонних меблів

Предмети кухні можуть бути виготовлені із найрізноманітніших матеріалів. У хід йдуть дерево, різні види каменю, оброблене скло, хром, також ДСП або МДФ. Який із них кращий?

Для корпусу та фасадів меблів часто вибирають ламінований ДСП через його недорогу вартість та стійкість до підвищеної вологи. Також з недорогих варіантів особливою популярністю користується МДФ завдяки своїй практичності, недорогій вартості, високій якості та екологічності. До того ж цей матеріал легко обробляти і можна виконати у будь-якій формі, кольорі та текстурі. Масив дерева - респектабельний та довговічний матеріал, проте далеко не всі можуть собі його дозволити через високу ціну.

Для стільниць, як правило, вибирають натуральний або штучний камінь, покриті пластиком ДСП, загартоване скло, алюміній або нержавіючу сталь. Що стосується текстури, то її можна зробити як матовою, так і глянсовою.

Для виготовлення кухонного фартуха оптимальним варіантом буде застосування кахельної плитки. Також використовують вологостійкі панелі та загартоване скло.

Де замовити якісні меблі для кухні?

Компанія "Н-проджект" пропонує виготовлення кухонь на замовлення, різної за складністю та ціною. На сайті компанії можна безкоштовно замовити консультацію дизайнера та розрахунок вартості меблів. Крім того, ви можете заздалегідь побачити 3D модель своєї майбутньої кухні, а також отримати знижки та безкоштовну доставку.