Якої глибини має бути шафа купе?

Якої глибини має бути шафа купе?

Шафи-купе – найбільш популярний вид меблів, який зазвичай роблять на замовлення. Це дозволяє виготовити конструкцію, яка ідеально впишеться в параметри приміщення, а також відповідатиме вашим вимогам щодо наповнення та зовнішнього вигляду. Часто клієнти звертаються до нас із запитанням: якої глибини має бути шафа-купе? Адже іноді через неправильно розраховані параметри виробу псується одяг, і доводиться витрачати чимало грошей на переробку конструкції. У цій статті дамо кілька порад та рекомендацій щодо цього.

Корисне місце меблів: що це і навіщо його розраховувати?

При виготовленні шафи-купе вам потрібно розуміти, що загальна глибина конструкції включає так званий корисний простір. Це місце в шафі, яке безпосередньо вміщує речі, що зберігаються. Його розміри залежать від загальної глибини конструкції. А через те, що багато хто цього не розуміє, виникають описані вище проблеми.

Частина простору посідає розсувна система. Вона не задіяна безпосередньо під зберігання речей, проте також необхідна. Це потрібно також розуміти під час проектування конструкції.

Наприклад, якщо загальна глибина меблевої конструкції становить 600мм, потрібно відразу відокремити 100мм на установку розсувної системи і 500мм - на зберігання речей. Тобто по суті фактична глибина такої моделі становитиме 600мм, а практична - 500мм.

Що ще врахувати?

Корисний простір – не єдине, на що потрібно звернути увагу. Щоб успішно розрахувати параметри виробу потрібно зробити ще дві речі:

1. Визначити максимально допустиму глибину меблів відповідно до параметрів та планування вашого приміщення. Ви повинні заздалегідь подумати, куди поставите майбутню шафу і визначити, скільки простору готові виділити для неї. Якщо це простора вітальня або спальня, ви можете зробити виріб настільки глибоким, наскільки потрібно. А що якщо це коридор або невелика кімната, де ви можете дозволити собі тільки 500мм? Тоді пам'ятайте, що для зберігання речей та розміщення функціоналу у вас буде лише 400мм.

2. Підібрати оптимальний варіант шафи-купе, яка допоможе ефективно організувати простір. Для шафи звичайної глибини із цим проблем не виникає, а ось для малогабаритних виробів потрібно добре подумати про внутрішнє наповнення. Наприклад, у шафу з корисним простором 400мм ви не зможете вмістити напрямні довжиною 500мм. Також не поміститься штанга для одягу в його класичному варіанті, оскільки для нього потрібно щонайменше 550мм глибини. Все це потрібно наперед врахувати, щоб потім не розчаровуватися.

Меблі на замовлення в компанії "Н-проджект"

Якщо вам важко правильно розрахувати глибину своєї шафи-купе, довірте це фахівцям. На сайті нашої компанії можна викликати замірника, безкоштовно проконсультуватися з нашим дизайнером, а також замовити попередній прорахунок вартості виробу. Шафи-купе на замовлення від “Н-проджект” - це гарантія того, що ви отримаєте меблі, які ідеально відповідають особливостям приміщення, мають оптимальне наповнення та стильно виглядають!