Як правильно обрати шафу купе?

Як правильно обрати шафу купе?

Шафи-купе є ідеальним рішенням для зберігання речей у невеликих квартирах. Вони допомагають максимально залучити простір. Для того, щоб врахувати всі Ваші вимоги та особливості житла, необхідно замовляти шафу-купе на замовлення.

Внутрішній простір шафи-купе

Що ж являє собою внутрішній простір шафи-купе? Воно виготовляється з ДСП, включає сталеві елементи, модульні елементи систем зберігання. Ви самі визначаєте розмір відсіків, кількість поличок, ящиків. У великих ящиках зручно зберігати постільну білизну. У маленьких відсіках та ґратчастих комплектуючих дуже зручно зберігати повсякденні речі. Якщо шафа-купе призначатиметься і для зберігання суконь – усередині слід встановити тримач для вішалок, які призначені для суконь та верхнього одягу.

Зовнішнє оформлення шафи-купе

Як підібрати зовнішнє оформлення шафи? Безперечно, головним елементом зовнішнього вигляду є розсувні двері. Матеріали з яких вони виготовляються можуть бути різними. Їхня різноманітність дозволяє повністю вписати шафу-купе в інтер'єр будь-якої кімнати. Таким чином, загальна концепція та дизайн інтер'єру не буде порушено.

Вартість шафи купе

Від чого залежить кінцева вартість шафи? Як і будь-який інший предмет меблів, шафи-купе відрізняються матеріалами та фурнітурою. Найдорожчими варіантами обробки є скло, дзеркала, натуральні матеріали, що не б'ється. Але це зовсім не означає, що недорога шафа-купе, без дорогого оздоблення прослужить Вам менше часу.

Природно чим більше шафи елементів декори і фурнітури – тим більше його вартість. Якщо Ви хочете візуально розширити простір кімнати, виберіть шафу-купе з дверима оснащеними дзеркалом. Такий варіант ідеально підійде для невеликих кімнат та вузьких темних приміщень. Якщо шафа-купе використовуватиметься як бібліотека – варто вибрати шафу зі скляними дверима. Для зберігання одягу найчастіше використовують зачинені двері із ДСП.

Замовити шафу купе

Перед тим як замовити шафу-купе слід визначити місце, де вона буде встановлена. Зробіть виміри висоти, глибини, ширини за допомогою рулетки. Не варто довіряти рекламним заявам про необмежені розміри шаф-купе – максимальна висота шаф з алюмінієвим профілем становить 5 метрів, а довжина треку – 500-600 см. Хоча глибина шафи може бути створена за Вашим бажанням.